5 tipů na kosmetické ošetření pleti

Přemýšlíte, jakým dárkem potěšit kamarádku, maminku nebo babičku? Poukázkou na kosmetické služby rozhodně nic nezkazíte. Přinášíme vám několik tipů na vybraná kosmetická studia.

SALON KRÁSY B7

Chcete si odpočinout od všedního dne? Přijďte si zarelaxovat do příjemného a útulného prostředí na Praze 4. Salon krásy B7 nabízí permanentní prodlužování řas, modeláž nehtů, manikúru, kosmetiku a depilaci. Možnost zakoupení dárkových poukazů. Darujte svým blízkým chvíli odpočinku a relaxace.
Přibližná cena je 650 Kč (základní ošetření obličeje).

BOSWELLIA

Kosmetické ošetření přírodní kosmetikou v biokvalitě poskytne vaší pleti tu nejlepší péči přirozenou cestou a bez chemie. Výtažky z léčivých rostlin, panenské rostlinné oleje v té nejvyšší kvalitě dodávají pleti bioaktivní látky, vitamíny a minerály. Regenerují pokožku a zlepšují její stav. Ošetření je vhodné i pro velmi citlivou a alergickou pleť, a to díky tomu, že přípravky neobsahují tensidy, a tak nenarušují ochranný film pokožky.
Přibližná cena je 650 Kč (základní ošetření obličeje).


Stejně jako je pro většinu žen přirozené navštěvovat pravidelně kadeřníka, měla by si každá žena vyhradit čas na pravidelnou návštěvu kosmetického studia. Pokud necháte o svoji pleť pravidelně pečovat profesionální a školenou kosmetičku, vrátí se vám to ve formě zdravě a mladistvě vypadající pleti. Samozřejmě velký podíl na stavu vaší pleti máte vy samy, jde o každodenní péči a dobře zvolené kosmetické přípravky. V neposlední řadě je 60–90 minut strávených pod rukama dobré kosmetičky výborná relaxace, a navíc je to chvíle, která je jen vaše.


Další zajímavé tipy redakce

SALÓN HÓRA

Salón HÓRA nabízí maminkám ošetření pleti enzymatickou regenerací, masáže a individuální kurz masáže dětí a kojenců – aromaterapie.
Přibližná cena je 520 Kč (enzymatická regenerace obličej, dekolt, šíje).

STUDIO FORM

Studio Form nabízí kosmetické ošetření obličeje, krku a dekoltu francouzskou kosmetikou Thalgo. Můžete vyzkoušet chemický peeling, čímž dosáhnete projasnění pleti, zmírnění známek stárnutí a odstranění pigmentových skvrn.
Přibližná cena je 650 Kč (základní kosmetické ošetření).

COSMEO

Zajišťuje kosmetické ošetření pleti obličeje, krku, dekoltu a odborné poradenství při nákupu výrobků firmy CLARINS, a to jak pro vaši kvalitní a pohodlnou péči o pleť, tak také estetickou úpravu.
Přibližná cena je 1 550 Kč.

Redakce Babyweb.cz

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené