7 tipů na dárky pro holčičky

Připravili jsme pro Vás několik tipů na skvělé vánoční dárky pro holčičky různého věku i rozličných zájmů. Máte doma starostlivou malou maminku, šikovnou kadeřnici, milovnici koní, kouzelnici zkoušející různá kouzla a čáry nebo fanynku výstředních populárních zpěvaček?

Sladká CHOU CHOU Pusinka

Panenka vhodná pro nejmenší holčičky, která toho ale tolik umí! Dotkne-li se rtíky tváře holčičky, dá jí sladkou pusinku! Přejíždíte-li jí dlaní po pusince, bude legračně „brblat", a dotknete-li se jí na ručičce, tak buď kýchne, škytne, odfrkne si, nebo si bude spokojeně žvatlat! Vhodné pro děti od 1 roku.
Detaily
Doporučená cena: 799 Kč

CHOU CHOU s chůvičkou

Miminko má svou elektronickou chůvičku, která vždy poradí, jak se o miminko správně postarat. Chůvička na displeji ukáže, co má maminka udělat, aby bylo miminko spokojené – má hlad, žádá si svůj dudlík, je ospalá a maminka ji musí uspat nebo si chce hrát. Když se maminka o miminko správně postará, na displeji se objeví srdíčko. Vhodné pro děti od 2 let.
Detaily
Doporučená cena: 1499 Kč


Další zajímavé tipy redakce

Baby Annabell®

Baby Annabell® se chová jako skutečné miminko! Žvatlá dětskou řečí, pije z lahvičky a přitom otvírá a zavírá očka a hýbe pusinkou. Pokud se dostatečně napije, odříhne si. Směje se, pláče a je třeba ji utišit lahvičkou nebo dudlíkem. Když je unavená, uspíte ji něžným pohlazením po čele. Vhodné pro děti od 2 let.
Detaily
Doporučená cena: 1599 Kč

Veselé panenky Lalaloopsy

Lalaloopsy jsou původně ušité ze starých hadříků, které zázračně ožily s posledním stehem. Osobnost každé panenky je dána látkou použitou na její výrobu. Každá má svého malého mazlíčka. Panenky Lalaloopsy žijí v bláznivém světě plném překvapení. Velikost panenky je 30 cm. Vhodné pro děti od 4 let.
Detaily
Doporučená cena: 599 Kč

Moxie Girlz Magické vlasy pro malé kadeřnice

Miluje vaše holčička česání a hru s vlasy? S Moxie Girlz se z ní během chvilky stane skvělá kadeřnice. Panenky mají ve vlasech ohebné barevné pramínky, které holčičkám pomohou při tvorbě originálních účesů. Součástí balení je i kartáč a kulma na vlasy. Vhodné od 5 let.
Detaily
Doporučená cena: 799 Kč

Moxie Girlz Jezdkyně s chodícím koněm

Pro všechny holčičky, které milují koně a jezdectví. V hrací sadě najdou koníka, který sám chodí a řehtá a krásnou panenku v módním jezdeckém oblečku. Velikost panenky je 26 cm. Vhodné pro děti od 3 let.
Detaily
Doporučená cena: 1099 Kč.

Čarodějky Bratzillaz, které milují módu

Seznamte se s čarodějkami Bratzillaz! Mají pohyblivé klouby a skleněné oči a nosí ty nejoriginálnější čarodějnické modely. Bratzillaz jsou sestřenice panenek Bratz. V den svých 16. narozenin přišly na to, že mají čarodějnické schopnosti! Velikost panenky je 28 cm. Pro děti od 6 let.
Detaily
Doporučená cena: 699 Kč

 

Komentáře k článku
Počet komentářů: 1
Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Sice už je po vánocích nebo spíš zase před vánocema, ale panenku annabel jsem dceři objednávala zrovna dneska. Pořád si ji přála, tak mám pro ni snad krásný dárek na narozeniny. Nevěděla jsem kterou vybrat a nakonec jsem se rozhodla pro https://www.hracky-4kids.cz/baby-annabell-ucim-se-chodit/

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené