7 tipů na dětský pokojíček

Přinášíme Vám několik užitečných tipů na vybavení dětských pokojů.

KOUZELNÝ PELÍŠEK

Pokud nechcete investovat do nového vybavení příliš často, stojí za zvážení, zda si nepořídit nábytek, který roste spolu s dítětem. Poslouží vám tak delší dobu. Dobrým tipem je pokoj Natali, který je významný svými funkcemi. Nábytek na první pohled zaujme elegantním a estetickým designem, může být jak pro holčičku, tak i pro chlapečka. Zelená barva je neutrální, podporuje psychický vývoj dítěte a rozvíjí jeho fantazii. Při projektování a výrobě nábytku konstruktéři a návrháři věnují velkou pozornost ergonomii, aby se vaše dítě cítilo pohodlně. Nábytek je možné použít až do 14 let věku dítěte. Tento pokojík bude vaše dítě milovat.
Přibližná cena sestavy na obrázku je 20 000 Kč.

DEVOTO

Originální design spojený s funkčními, bezpečnými a ekologickými výrobky. Mezi zákazníky patří předškoláci i školáci. Pokojíky vybavují klasickým nábytkem, jako jsou postýlky, stolky s židličkami, komody, ale i hrací koutky a obytné moduly. Motto společnosti – pokojíky, ve kterém děti vyrůstají, musí mít svou duši a kouzlo. O to se starají kamarádské postavičky spojené s jednotlivými nábytkovými sety.
Přibližná cena sestavy je 61 000 Kč.


Dětský pokoj je svým způsobem unikátní místnost a při zařizování je třeba věnovat jeho vybavení zvláštní pozornost. V prvé řadě je nutné uvědomit si, že dítě si ve svém pokojíčku hraje, pracuje i spí, a proto by měl maximálně vyhovovat jeho nárokům při všech těchto činnostech. Základním vybavením je kvalitní zdravotní postel, stolek, židle umožňující zdravé sezení, dostatek úložných prostor a pro malé děti je nezbytný také dostatečný prostor na hraní. Protože děti rychle rostou, jsou ideální sestavy, které rostou s dítětem, lze u nich tedy nastavovat výšku i sklon stolu či pracovní desky i židle. A pozor – dítě bychom k zařizování pokojíku měli přizvat.


Další zajímavé tipy redakce

ALDO

Nábytek do dětských pokojů od výrobců z celé Evropy. Hezké barevné zpracování a dobré ceny. Zajímavostí je dětská postýlka Combo, kterou lze jednoduchou demontáží rozložit na celý dětský pokoj.
Přibližná cena sestavy na obrázku je 15 702 Kč.

INTENA

Dřevěný dětský nábytek z masivu ale i barevný. Díky kombinacím postelí a paland zde vyberete nábytek vhodný do pokojů pro dvě a více dětí. Velký výběr doplňků – textilní dekorace, kapsáře, žebřiny-ribstole, sedací pytle a mnoho dalších doplňků
Přibližná cena sestavy na obrázku je 40 900 Kč.

DĚTSKÝ RÁJ

Moderní dětské pokoje v krásném designu a v různých barvách. Nábytek je velmi variabilní a vhodný pro děti od nejmenších až po středoškoláky. Můžete si vybrat kompletní dětský pokoj, ale je také možné objednat jednotlivé kusy a sestavit si tak pokoj dle vlastní fantazie.
Přibližná cena sestavy je 31 500 Kč.

KIKA

Všem dobře známý obchod s nábytkem nabízí velký výběr pokojíčků od miminek až po studenty včetně doplňků .
Cena sestavy není k dispozici.

DOMESTAV

Bezpečné a kvalitní dětské pokoje plné různých skluzavek a schovek. Velký výběr barevných variant a kombinací a textilních doplňků. Nábytek je navržen tak, aby byla zajištěna určitá variabilita – dětské pokoje tak budou "růst" s vašimi dětmi.
Cena sestavy včetně doplňků je 39 344 Kč.

Redakce Babyweb.cz

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené