7 tipů na kvalitní dřevěný nábytek pro děti

Přinášíme vám několik tipů na kvalitní dřevěný nábytek pro děti značky Geuther
foto: redakcebabywebu

Jídelní židlička Family

Židlička Family od Geutheru má odnímatelný pultík, pohodlné opěrky rukou a ergonomicky tvarovanou opěrku zad. Dokoupit lze také polstrovanou výplň, aby miminko sedělo v měkkém. Family se prodává v šesti barevných provedeních, od přírodního dřeva až po pestrobarevnou kombinaci.
Doporučená cena: 2.990 Kč - 3.390 Kč v závislosti na vybrané barvě, cena výplně: 469 Kč

Přebalovací pult Wanda

Wanda je neuvěřitelně praktický přebalovací pult vhodný i do malého bytu – je totiž zavěšený na zdi. Ve složeném stavu vypadá jako tabule, po sklopení je z Wandy klasický přebalovací pult z masivního dřeva s praktickými poličkami. Bezpečné otevírání zajišťuje plynová pružina.
Doporučená cena: 5 190 Kč (přírodní barva)

Německá značka Geuther má víc než sto let zkušeností s výrobou dětského dřevěného nábytku. Jejich dřevěné produkty jsou převážně z masivního buku, v kvalitním provedení a s pětiletou zárukou na vybrané výrobky.

Další zajímavé tipy redakce

Ohrádka Octopus

Elegantní osmiúhelníková ohrádka z masivního buku. Příjemně polstrovanou plochu na hraní nebo spánek můžete nastavit do tří výškových poloh podle věku dítěte. Dvě nohy mají kolečka pro snadné přemístění ohrádky. Ohrádka může sloužit zároveň jako postýlka.
Doporučená cena: 2.890 Kč (přírodní barva)

Bezpečnostní zábrana Easylock Natur

Bez vrtání a jednoduše připevníte mezi dveře nebo ke schodům bukovou zábranu Easylock Natur. Zábrana nabízí inovovaný otevírací mechanismus s dvojitou pojistkou, které dítě neotevře, dospělý ale projde snadno.
Doporučená cena: 1.990 Kč - 2.790 Kč

Přebalovací pult a vana v jednom

Mandy je přebalovací pult se zvýšeným okrajem, ze kterého odklopením vrchní části uděláte snadno vaničku. Díky odkládacímu prostoru máte vždy všechno po ruce, hladký pohyb zajišťují kolečka.
Doporučená cena: 3.990 Kč - 4.190 Kč

Lehátko Rocco

Houpací lehátko, které s pomocí adaptéru můžete nasadit na vysokou židličku Tamino. Miminko má dost prostoru, ale je zároveň v bezpečí díky pětibodovému pásu. Individuálně zle nastavit nejen úhel lehací plochy, ale také postavení zad a nohou. Přenášení usnadňují popruhy.
Doporučená cena: 4.190 Kč

Postýlka Aladin

Přes den samostatně stojící postýlka, na noc odklopíte boční stranu a postýlka Aladin umožní, že je vaše miminko hned vedle vás, ale každý má zároveň své pohodlí. To miminku ještě zvětšuje matrace z provzdušněné pěny.
Doporučená cena: 5.790 Kč - 6.190 Kč

Komentáře k článku
Počet komentářů: 1
Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Hodně kvalitní dětský nábytek mají tady http://www.ondalek.cz/nabytek, kupovala jsem odtama spoustu věcí a vždy maximální spokojenost :)

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené