7 tipů na učící hrnečky

Přinášíme vám několik užitečných tipů na učící hrnečky pro batolata. Správný pitný režim je u kojenců a batolat velice důležitý. Dodržet ho není ale někdy vůbec snadné, protože do pití se děti nutit prostě nedají.

NUK – hrneček Ultimate Cup

Tento hrneček usnadňuje přechod od měkkého k tvrdému okraji hrnku. Díky speciální nápitce si dítě zvykne správně tvarovat pusinku od „O“ k „U“ – jako při pití ze skutečného hrníčku. Tekutina z něho navíc vytéká jen tehdy, když dítě skutečně pije. Ultimate Cup o obsahu 275 ml neobsahuje BPA a je určen pro děti od 10 měsíců věku.
Cena: 199 Kč

 

Avent – kouzelný hrneček

Měkká hubička pro snadný přechod od kojení nebo lahvičky k pití z hrnečku. Když s kouzelným hrnečkem třesete nebo jej otočíte dnem vzhůru, nepropustí ani kapku. Přitom je z něj velmi snadné pití. Cena: 179 Kč

 


 

Pití z hrnečku se musí dítě naučit. Můžete to trvat i dva nebo tři měsíce. Proto je dobré s hrnečkem začít již v průběhu sedmého až osmého měsíce věku.

Na našem trhu existuje velké množství hrnečků vhodných na učení, s různými tipy pítek. Rozšířené jsou hrnečky s hubičkou, opatřené ventilem, který zamezuje úniku tekutiny, pokud dítě nepije. Existují také různé druhy tvrdosti a tvaru hubiček. Hrnečky kupujte pouze u prověřených prodejců, abyste měli jistotu, že se jedná o zdravotně nezávadný výrobek.

 


Další zajímavé tipy redakce

Chicco

Chicco vyvinulo barevné, hravé a plně funkční hrníčky, které napomáhají dítěti k samotnému držení hrníčku. Neobsahují BPA, snadno se drží, nekapou.
Cena: 299 Kč.

MAM

Tento hrnek je posledním krokem k naučení pití z běžného hrnečku. Když vaše dítě přestane pít, chytrý ventil MAM okamžitě uzavře tekutinu uvnitř hrnku. Navržený tvar je ideální pro malou dětskou ruku.
Cena: 153 Kč.

Hrneček Canpol LOVI

Výborný pomocník vašeho dítěte, které se učí pít z hrnečku. Silikonová membrána umožňuje pití z každého místa po obvodu hrníčku, učí dítě pít přirozeným způsobem – pití je stejné jako ze sklenice.
Cena: 279 Kč.

Difrax Netekoucí hrnek

Tento speciálně vyvinutý hrnek s měkkým pítkem je ideálním prvním krokem při přechodu na běžný hrnek. Hrnek má ventil s dvěma možnostmi nastavení – pomalý a rychlý průtok nápoje.
Cena: 239 Kč.

Fisher Price

Netekoucí hrnek s oušky je opatřen jedinečným ventilem, který vašemu dítěti umožní pít samostatně a přejít plynule od pití z láhve k pití z hrnečku. Měkké pítko je šetrné k dásním.
Cena: 149 Kč.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené