» Napište nám

 
 
 
 
 

Místo táty loska

 
 
Místo táty loska
Vážení,

nemohu vám napsat příběh prvního slova mého dítěte, protože teprve miminko čekám, ale napíši vám můj příběh, respektive příběh, kterým moje maminka bavila všechny mé partnery na prvních společných rodinných sešlostech.

Většinou děti řeknou první slovo máma, táta, děda nebo bába. Já jsem sice už v devíti měsících chodila, ale zato ani hlásku nevydala. Máma mě učila říkat máma a jediné, čeho se ode mne dočkala, bylo, že jsem ji vzala něčím po hlavě. Usmyslela si, že začnu mluvit sama, až se mi bude chtít.

Babička byla v roce 1984 prodavačka v Máji, nosila mamince různé "špeky ", jako např. ovoce, kterého moc nebylo, nebo dámské vložky, kterých byl také nedostatek. Jednou přinesla zásobu dámských vložek snad na rok. Byla jsem velmi zvídavá a rychle jsem se učila.
Z jednoho balíčku jsem prý vytáhla onu dámskou potřebu, dala jsem si ji do punčošek a chodila jsem po bytě a křičela " LOSKA ". Neměla jsem vložku, ale losku. :)

Tuto historku má moje maminka opravdu propracovanou do detailu, známe ji už všichni, ale s oblibou mi ji ráda občas připomene.

Sylva
 

Všechny články ze sekce: Dvojčata + vícerčata
 




Poslední aktualizace: březen 2009

Tisknout
 
 
 
 
 

Diskuze k článku:

počet příspěvků: 1, poslední 19.4.2008 14:44
 
Zobrazit vše
Možnost přidání příspěvku k článku mají jen registrovaní uživatelé. Registrovat se můžete ZDE. Pokud jste již registrovaná uživatelka, nezapomeňte se prosím přihlásit.

netlanka | 19.4.2008 14:44
Sylvie Fürstová Krnov
 

 
Banner Full AdSense
 
 
 
 
 
 

seznam rubrik