» Napište nám

 
 
 
 
 

Nejsem si jistá otcem

 
 
Nejsem si jistá otcem
DOTAZ TÝDNE
Mám velký problém, za který může moje nezodpovědnost. Včera jsem si udělala těhotenský test a vyšlo mi, že jsem těhotná.


V Čechách mám už tři roky stálého přítele, ale zároveň mám už celý rok i přítele v zahraničí, kde pracuji. Antikoncepci neberu už čtyři roky a nikdy se nic nestalo. Až teď.
Miminko si moc přeji, ale jen se svým českým přítelem. Je možné zjistit, kdo je otcem dítěte, ještě před koncem třetího měsíce?
Ilona

Odpovídá MUDR. Radka Gregorová:

Test určení otcovství se téměř vždy provádí až po narození dítěte. U ještě nenarozeného dítěte je to velmi obtížné.
Jako vzorek pro DNA test je možné použít buď plodovou vodu nebo krev plodu. Pro vysoké riziko komplikací se to však neprovádí a v prvním trimestru už vůbec ne.

 

Všechny články ze sekce: Autosedačky
 


Autor: Redakce Babywebu ( o autorovi)

Poslední aktualizace: duben 2010

Tisknout
 
 
 
 
 

Diskuze k článku:

počet příspěvků: 5, poslední 3.11.2010 11:49
 
Zobrazit vše
Možnost přidání příspěvku k článku mají jen registrovaní uživatelé. Registrovat se můžete ZDE. Pokud jste již registrovaná uživatelka, nezapomeňte se prosím přihlásit.

pedom | 3.11.2010 11:49
Slečna to má vcelku dost složité. Pokud se rozhodne dítko
 
indigo-d | 17.5.2010 11:57
prekerní situace.... tak buď doufat, nebo jít s pravdou ven
 
pucík | 10.5.2010 18:09
Abych pravdu rekla jsem v podobne situaci a hlavu si z toho
 
henadi | 10.5.2010 8:41
nezodpovědné to je, to musíte přiznat i vy sama, ale s tím
 
sisa&jamil | 7.4.2010 13:07
Je to od Vás opravdu nezodpovědné, jak vůči otci, tak vůči
 

 
Banner Full AdSense
 
 
 
 
 
 

seznam rubrik