|
|
|
Bibina
Neregistrovaný(á) uživatel(ka)
Příspěvků:
1
|
RE: Belonek EPI NO
Vložil(a):
Bibina
18.03.2011 09:36
Peťko, stoprocentní není nikdy nic. Ale když už nic, tak jako psychická podpora je to skvělé
Jakékoliv hlubší porodní poranění je způsobeno špatným vedením porodu (urychlování, poloha v leže atd.). A jelikož ty zásahy tak nějak patří k porodům v nemocnici, tak také k tomu patří epiziotomie. Ale jak to s ní skutečně je? http://prirozeny-porod.webnode.cz/news/epiziotomie-neboli-nastrih-hraze/
|
|
RE: Belonek EPI NO
Vložil(a):
Peťka81
13.03.2011 08:41
Ahoj holky, vůbec jsem o tomto přípravku nevěděla, ale ptám se: pomůže to každé mamině? 100% záruka přece není nikde ne? 
|
Iveta
Neregistrovaný(á) uživatel(ka)
Příspěvků:
4
|
RE: Belonek EPI NO
Vložil(a):
Iveta
18.06.2010 12:03
Ahojky,
ja jsem velice spokojena uzivatelka epi-na. Uz mam doma 10-ti mesicniho andilka. Kadopadne noveho epino nesezenes levneji nezli za cca 2,5 tisice. Levneji muzes sehnat pouze epino pouzite, ale to nedoporucuji. Ne jedne tehuli pouzite epino prasklo a pak narychlo shanela nove a vyslo ji to o cenu toho pouziteho epina draz.
Koukni se na www.epino.cz, tam se da i objednat.
Mej se Iveta
|
|
|
Belonek EPI NO
Vložil(a):
Petra1983
01.06.2010 11:23
Ahoj všem,
chtěla bych si pořídit balonek epi no.... Myslím že je to úžasná věc na přípravu porodu, bez nastřihnutí a jiného poranění  . Jen jsem četla že se dá sehnat do 2tis. ale já ho našla skoro za 3tis. Neví někdo kde balonek objednat a za jakou cenu?? Moc díky Petra 
|
|
|
|