Akutní pomoc pro podporu dětské imunity

Velmi důležitý je pro dětský organismus přísun dostatečného množství vitaminů a minerálů. Jenže dodat dětem potřebné dávky v podobě ovoce a zeleniny dnes není jednoduché. Jak tedy podpořit jejich imunitu?Jak dodat dětskému organismu i další důležité, léty prověřené látky? Vhodnou volbou můžou být Marťánci Imuno FORTE.
foto: archiv firmy: Walmark

Můžete se spolehnout

Doplněk stravy Marťánci Imuno FORTE je produkt vyrobený na přírodním základu. Obsahuje vyváženou dávku nejen potřebných betaglukanů, ale také nezbytného vitaminu C, o němž je známo, že pomáhá podporovat přirozenou imunitu a pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání.

V nových produktech řady Marťánci Imuno FORTE najdete i výtažky z bylinek, které patří právem mezi největší hvězdy zelené lékárny.
Řeč je o šípcích, které přirozeně obsahují jednak velké množství „céčka", ale i dalších látek podporujících imunitu a zdraví dýchacích cest. Zapomenout nesmíme ani na černý bez. To je tradiční rostlina, jež také příznivě ovlivňuje přirozenou obranyschopnost těla.

V řadě Marťánci Imuno FORTE si můžete vybrat ze dvou variant. K dostání jsou v podobě chutných cucavých tablet nebo lahodného sirupu.

  • Marťánci Imuno FORTE tablety jsou vhodné pro děti od 3 let věku. Neobsahují cukr, konzervační látky, lepek ani laktózu.
  • Marťánci Imuno FORTE sirup je vhodný pro děti již od 1 roku. Díky obsaženým bylinkovým extraktům má lahodnou chuť a příjemnou vůni. Neobsahuje barviva, umělá sladidla, lepek ani konzervační látky.

Marťánky Imuno FORTE můžete zakoupit na Klubu zdraví Walmark nebo ve Vaší lékárně.

15. 10. 2015 |
Komerční prezentace

Naposledy navštívené