Asi jsem se měla narodit někde jinde :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tak jsme zase o týden starší :) Malému je už 30. týdnů a dává o sobě čím dál častěji a výrazněji vědět!

Ve středu jsem se objednala na barvení vlasů a musím říci, že jsem spokojená! Ještě to do porodu stihnu tak dvakrát.

Ve čtvrtek jsem byla ráno objednaná na testy na těhotenskou cukrovku. Z povídání ostatních maminek jsem se domnívala, že to není moc příjemné, ale opak byl pravdou!

Roztok chutnal jako čaj, který jste si trochu více osladili a to nejsem zrovna zastáncem slazení čehokoliv. :-D Každopádně jsem si ověřila, že espresso bez mléka a cukru mi dokáže spolehlivě zvýšit tlak na mou standardní/běžnou před-těhotenskou hodnotu! Za odměnu po testech jsem si koupila čtvrtku melounu a celou jsem ji snědla. Musela jsem nás přece odměnit za ta příkoří dopoledního nejedení. :-D

Nicméně další dobrou zprávou je, že malý je v pořádku, přetočený hlavičkou směrem dolů a viditelně dobře živený, místo 1,5kg má už 2kg a nejméně jednou denně škytá, což je prý zapříčiněno tím, že se přepíjí plodovou vodou. :-D Náš malý Otesánek!

Na páteční den jsem si vzala dovolenou, kterou jsme, společně s manželem a mými rodiči, strávili u bazénu a že to bylo celý prodloužený víkend potřeba! Miluji toto nádherné slunné počasí, ačkoliv se velmi často setkávám s nepochopením ostatních lidí a hlavně spolubojovnic-těhulek, ale teplota kolem 40°C je přesně podle mého gusta. :-D

V sobotu odpoledne jsme měli oslavu kulatých narozenin mého tchána, která se velmi povedla. Všichni se bavili a jídlo bylo vynikající.

Uvidíme, jaké novinky a počasí přinese příští týden.

Mějte se hezky a za týden na viděnou/slyšenou!


 

Lucinka právě prožívá 30. týden těhotenství. Jak roste její miminko v bříšku a co se děje s ní?

 

9. 7. 2015Lucinka
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Všechny články blogera

Dovolená na horách :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Utíká to jako voda a malému je už 36. týdnů :- ) Ve středu jsem byla na další kontrole u paní doktorky, která potvrdila, že malý je v pořádku a vyvíjí se tak, jak má! Tato návštěva zde byla také poslední, protože na další... Celý článek »

„Dovolená“ ve Vídni :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden opět utekl jako voda a my jsme spolu už 33. týdnů. Vzhledem k mé dovolené máme možnost se navzájem více poznat a užít se! A aby nás na to nebylo málo, chystáme se za manželem do Vídně. Manžel se na nás už moc těší! A my... Celý článek »

Zase samé oslavy :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Jak jsme se měli tento týden? V pondělí na otočku přijel do Prahy manžel, takže jsme večer společně zašli na večeři, která byla výborná. Dali jsme si nějaké francouzské speciality, a jak nám bylo dobře! Celý článek »

Oslavy a nákupy, kam se podíváš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Musím říci, že tento týden utekl jako voda. Ve středu jsme s kamarádkou a jejím synem byli na Hradčanském náměstí na koncertě České filharmonie. Potom jsme si byli sednout a popovídat si, protože jsme se poměrně dlouho neviděli. Celý článek »

Výlet do Vídně :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden uplynul jako voda a už jsme opět tu. Ve čtvrtek jsem byla objednaná na kontrolu k paní doktorce. Ta malého zkontrolovala a vše je v naprostém pořádku. Malý má už kolem kila a cca 30 cm. :) Celý článek »

Hokej a Vídeň :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Víkend je opět za námi a my jsme tu s nejnovějšími zprávami ze světa. Tentokrát z Vídně. Tento týden se nesl ve znamení hokeje. Asi tak jako každý člověk v Praze i celé ČR jsme fandili našemu českému týmu a ačkoliv to s... Celý článek »

Máme kočárek :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tak se opět týden sešel s týdnem a my jsme již ve 22. týdnu. :) Tento týden byl ve znamení vyúčtování, sportu a pokračujících oslav. : -)  Celý článek »

Pokrok nezastavíš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Uteklo to jako voda a už jsme opět tady. :) Stále se potýkám s rýmou, ale vypadá to, že by konečně mohla být na ústupu! Kéž by! Celý článek »

Je to potvrzeno - bude to chlapeček :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tento týden byl ve znamení růstu a nakupování. :) Do tohoto týdne by mi rozhodně nikdo nehádal, že jsem již ve druhé polovině čtvrtého měsíce a nyní už mi pomalu, ale jistě začíná růst bříško. :-) Není to ještě nic extra... Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené