Blít či neblít, toť otázka

Mimča se totiž nedokážou pomstít tím, že vám dají pěstí nebo kopanec do rozkroku (i když... ehm). Dělají to svou vlastní promyšlenou cestou, za jejíž strategii by se nestyděl ani Napoleon. Nechali jste notebook příliš nízko? Děláte rekonstrukci a nechali jste u stěny barvu? Máte doma psa, který rád poslouchá malé děti? V tom případě upřímnou soustrast. A jestli jste machři, kteří se bravurně vyhýbají všem nehodám, pak příjdou na řadu fyzické pomsty, většinou v době, kdy to vůbec nečekáte.

Je přitom fascinující, odkud znají dětičky všechny nejbolestnější body na lidském těle a omylem tam pošlou míček, hrnek či botu na dlouhé nožičce. A tím nemyslím jenom holeň, věřte mi. A co je na tom nejhorší? Je to přece vaše dítě, které nadevše milujete, takže o kárání nemůže být ani řeč (počítám tedy s tím, že jste hodní milující rodiče). A co je ještě zajímavější? Děti jsou si toho dobře vědomy, a pokud jim občas nedokážete zatnout tipec, budou se na vás vozit vždycky.

Ale to už je na každém z vás, že?

Všechny články blogera

Welcome aneb Jak to všechno začalo

To je ještě zajímavější než samotný fakt fyzického trestu před zraky natěšeného publika. Že se synek ohlížel za sukní. Jistě na tom není nic neobvyklého, až na ten věk. Tak mě napadlo, že je vskutku každá generace něčím jiná. Něčím, co naši... Celý článek »

Na co asi myslí?!

Pokud se právě nacházíte v onom blaženém období po porodu, zajisté to vám a vašim sousedům zpříjemňuje noční klid. Ano, mimina nemůžou mluvit, a tak vám sdělují milion potřeb jednou větou: „Baaaaaaaaaaah.“ Vám potřebná informace se skrývá někde... Celý článek »

Naposledy navštívené