Co nového v 25. týdnu?

MIA JE TĚHOTNÁ! Uplynulý týden byl docela v nudném režimu, jelikož mám nařízené leháro a klidový režim.

V neděli jsem to teda trošku porušila, dávali jsme dokupy dvě starší postýlky, co mám od sestry. David brousil jak ďas a já se snažila dát jedné z postýlek nový kabátek v bílé barvě. Vše jsme dělali venku na zahradě u mamky, tak to byla příjemná činnost. Ta velká horka malinko polevila, byla obrovská bouřka, tak se pročistil vzduch. Před takovou změnou počasí mi teď bývá hodně zle. A trvá to i pár hodin, jsem teď takový radar. Špatně se mi dýchá, srdce si poskakuje, jak chce, motá se mi hlava. Venku ještě třeba svítí sluníčko, ale tělo už tuší, že bude změna.

Užívám teď hodně magnezia, takže si na "oblíbenou" těhotenskou zácpu fakt nemůžu stěžovat. Jím hodně ovoce, to mi asi v tomhle období chutná úplně nejvíc. Banány, jahody, nektarinky, broskve... Mňam! Nevím, co je pravdy na těch babských řečech, ale je fakt, že teď teda moc nedávám masu. Za to dortík, ledovou kávu se zmrzlinou, čokoládové tyčinky, to prosím ano! Dvakrát! :-) Moje sestra když čekala svého syna, tak pro změnu holdovala tlačence a podobným pochutinám mužského charakteru. Tak asi na tom vážně něco bude. Teď, kdy jsem v 25. týdnu těhotenství, mám váhový přírůstek 5kg. Což myslím jde vzhledem k tomu, že jsem žravá jak kyselina. David na mě, po jedné z našich společných večeří, zíral s otevřenou pusou. Dojedla jsem totiž první. Nebo dojedla... Spíš vymetla talíř. A to je vždycky Davidova doména. Ten kdyby v tom mohl závodit tak je mistr světa. Ale šlapu mu teď na paty! :-)

Dneska vám přikládám fotku naší princezny z 3D ultrazvuku. Bylo to krásný, určitě všem doporučuju si tento zážitek dopřát, pokud o něm uvažujete. Zpočátku se nám malá nechtěla ukázat, měla nějaký ultrazvuk těžce na párku. Pupeční šňůru měla ležérně přehozenou přes hlavu, vystrkovala na nás prcinu. Paní doktorka mě pak poslala se trošku projít, jestli se malá neumoudří a neukáže se nám, když se troško rozhýbám. Tak jsem si koupila kávu, sladkou tyčinku, a běhala jsem po schodech nahoru a dolů jak magor. A podařilo se. Pomalu jsem ani nedýchala, jak jsem byla zvědavá, co uvidíme. Na videu pak bylo vidět, jak se malinká pitvoří, hýbe se, vážně super zážitek. Už se na to naše děťátko moc těším, až ji budu držet v náručí, až si k ní přivoním. :-)

Mějte fajn dny a budu se těšit zase za týden!

Mia


 

Mia je v 25. týdnu těhotenství. Co se děje s jejím tělem?

16. 6. 2015Mia
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Všechny články blogera

Maya

MIA JE TĚHOTNÁ! Moji delší odmlku na blogu vám teď budu vysvětlovat každý týden v novém článku. Tak začneme tím prvním. Celý článek »

To chce kliiiid!

MIA JE TĚHOTNÁ! Že je venku horko si moc nelze nevšimnout. Věřím, že horka mají své zastánce, zejména z řad dětí a notorických opalovaček. Já jsem teda nadšenec do slunění nikdy nebyla. A obzvlášť teď, kdy nosím už osmý měsíc pod krkem ten plný... Celý článek »

Breaking Pregnant News!

MIA JE TĚHOTNÁ! 30. týden utekl jako voda a mě teď čeká velký ultrazvuk, kde se dozvíme, jak nám ta naše princezna vyrostla a kolik váží, jestli se vše dobře vyvíjí, kde je uložená placenta a kolik mám plodové vody. Taky se bude odebírat krev, zda... Celý článek »

Miluju a maluju a miluju...

MIA JE TĚHOTNÁ! Z původních dvou dnů se nám to protahuje už pomalu na týden. Plán byl jasný, vizi, jak vše dobře půjde, jsme měli, nakoupené veškeré propriety, a dohodnutou partu kamarádů. Celý článek »

Prvotní přípravy na porod

MIA JE TĚHOTNÁ Mám pocit, že je to jen pár dnů zpátky, co mi test ukazoval pozitivní výsledek. Strašně ten čas letí... Moje obavy z přicházejícího porodu rostou, těšení na miminko je ale větší. Celý článek »

Granule sem, granule tam

MIA JE TĚHOTNÁ Ten týden utekl nějak moc rychle - ani nemám pocit že by se dělo něco vyloženě extra, nebo bych na sobě vnímala výraznější změny. Celý článek »

Moje krásná čarodějka

MIA JE TĚHOTNÁ Tak co ženy, už máte seřízená košťata? Já se teda letos nějakých sletů zdržím. Letím za čarodejnicí starší, tedy mojí mamkou, na chaloupku. Jak se říká, rýpat do hlíny. Celý článek »

Jód

MIA JE TĚHOTNÁ! Znáte asi takové ty vtípky směřované na určitou skupinu lidí. Blondýny, brunety, národnosti, ale i třeba policisty. Celý článek »

Obavy...

MIA JE TĚHOTNÁ! Jak už jsem zmiňovala, máme dvě kočky. Možná bych měla upřesnit - STÁLE máme. I přes moji velkou lásku ke zvířatům jsem totiž měla několikrát chuť je vykopnout na mars. Ty dvě jsou sice občas plné lásky, a člověk se rozněžní nad... Celý článek »

Uděláme bacilům pápá!

MIA JE TĚHOTNÁ! Au.Tak tenhle týden byl, a ještě stále je, ve znamení chorob. David onemocněl. Můj drahý muž, horal, onemocněl. A já ne! Zázrak! On je přece u nás ta silná polovička, co snad není nikdy nemocná?! No ale stalo se. Celý článek »

Chce se mi co? Spát.

MIA JE TĚHOTNÁ! Jestli jsem kdy měla problémy se spaním, tak teď spím jako miminko. I když teď jsem teda někde četla, že kdo používá tohle rčení, tak dítě nikdy neuspával. Něco na tom asi bude. Jinak nechápu, proč mně všechny mé kamarádky co jsou... Celý článek »

Fazolka

MIA JE TĚHOTNÁ! Nooo, a je to tady. Dosedla jsem na postel, v třesoucí ruce jsem držela test se dvěma čárkami, a snažila jsem se srovnat těch asi milion myšlenek. Normálně by mě asi nenapadlo dělat si těhotenský test před menstruací, ale poslední... Celý článek »

Naposledy navštívené