Dark Passenger

PAVLÍNY DENÍČEK Někteří z Vás se nad dnešním nápisem pozastaví a nebudou ho chápat. Jiní, pravidelní čtenáři, kteří znají námi zvolené jméno pro nastávajícího potomka a stejnojmenný americký seriál, se ušklíbnou. Ale ono to tak v podstatě je. Uvědomila jsem si to tuhle večer a upřímně jsme se tomu s přítelem zasmáli.

Dexter si svého "temného pasažéra" nosí všude s sebou. Je jeho nedílnou součástí. Pojmenoval si tak své nutkání, své potřeby, kterých se neumí zbavit. Naopak u mě je oním "temným pasažérem" Dexter samotný. Také si ho nosím všude s sebou a taktéž je mou nedílnou součástí, které se ne a ne zbavit. : -)

STŘEDA

Napadá mě ona myšlenka dnešního nadpisu. Od půlnoci mě pronásledují poslíčci po dvou minutách. Intenzita rozhodně není zanedbatelná. Chvílemi jsem sama na vážkách. Napadá mě: "Dnešní noc je onou nocí..." : -) (opět ze seriálu). Po půl hodině však začínají nabírat na nepravidelnosti.

Nepravidelné a celkem bolestivé kontrakce. Bezva. Proč si to neužít, že? Když už to bolí, mělo by to alespoň k něčemu být! (stěžuji si Jirkovi)

ČTVRTEK

Postupně se mi po čtyřech hodinách podařilo poslíčky udolat a zaspat je. Tudíž dneska normální vstávačka jako jakýkoli jiný den. Cítím se však podivně bolestivě. Vůbec celé tělo mám den ode dne víc a víc rozbolavěné. Ale tohle dloubání a píchání kdykoli se posadím... No nic, prostě nerodíme. Ale rádi bychom. Co ty na to Dexi? Nic. Dneska na to neříká absolutně nic.

Taťka si ze mě dělá srandu otázkou: "To jako vážně hodláš vydržet až do termínu?" No jo, jasně. Náramně se mi tenhle stav zamlouvá, takže si to klíďo střihnu ještě dalších šestnáct dní. Co mám jako asi dělat můžeš mi říct? Můžete mi někdo říct? Je mi špatně, cítím v kostech, že se to chystá, jenže neznám dne ani hodiny.

PÁTEK

Dnes mě napadá napsat tento článek opravdu jako deníček. Třeba se najednou fakt rozrodím a budu pak plná úplně jiných pocitů a to jak nechutně se už teď cítím, nebudu schopná správně vyjádřit.

Dnes jsem extrémně unavená. Jirka má celý den lítání. Takže já musím nějak zvládnout děti. Což o to, oni si hrají. Ale mít nervy na Alexe a jeho nikdy nekončící dokola se opakující slova, která si právě pro tu danou chvíli vybere, tak to už je pro mě nedosažitelné Maximum. Tím, že moc po našem mluvit neumí a opakovat vzdorovitě nechce, má tak slabou slovní zásobu ve chvíli, kdy potřebuje něco říct. Tudíž jste pod nekončícím náletem dvou až tří slov dokola se opakujících co každých deset vteřin. A to je pro mě dneska už opravdu na "bedýnku".

Náladu mám špatnou. Cítím se nemožně a neschopně. Vše mě štve a nejvíc můj stav. Vynakládám veškerou námahu na to, abych to nepřenesla na kluky.

Jsou tři odpoledne. Všude je neskutečný binec. Vše je rozházené. Tak jdeme poklidit a potom svačit. Taťka dnes nemá čas být s námi doma a já se na ven necítím. Tak to výjimečně budou muset broučci přežít doma.

Dožila jsem se večera. Ani dnes v noci se však nic nechystá, a tak se probouzím do sobotního rána.

SOBOTA

Únava a jen únava. Kdyby to tak šlo a mohla bych si na celý den prostě jen lehnout pod peřinu. Tak by se mi na ten svět koukalo nejlíp. Bohužel, táta kvapí do práce, takže je to na mně. Ve chvíli kdy dovařím oběd, nedokážu si představit, že někdy bude večer.

Huráááá, je to tu. Večer nastal. Během dnes začal Alex teplotami a kašlíkem. No prima, to se v tom zas budeme plácat všichni. Třeba se aspoň tou nemocí rozrodím :-)

NEDĚLE

Další ráno pohromadě. No fuj. Táta si vyspává, zatímco já se tu potýkám s již celkem slušně kašlajícím Alexem a protivným Maxem. Znamení, že tátovi už taky něco je a ani Maxovi se to nevyhne. Zbývám už jen já.

Alexínu v noci trápí naše stará známá laryngitida. Maxíkovi zatím nic viditelného není. Upřímně si neumím představit horší scénář, než jít rodit a doma nechat tři nemocný chlapy sami sobě napospas. Tak se nám to nějak komplikuje. Jenže já už chci Dexíka chovat a ne se s ním pořád jen kutálet...

PONDĚLÍ

A tak jsem k dnešnímu ránu nucená konstatovat, že to vypadá, že dokončíme u náš třicátý devátý týden v celku.

Přeji Vám, abyste už měli svá vytoužená miminka v náručí na pomazlení, protože nic hezčího není.

Tak snad příště UŽ... Pavlína

2. 12. 2013Paulínka
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Všechny články blogera

Návrat z(a)tracené rodinky

PAVLÍNY DENÍČEK Život opět nabral nečekaných obrátek a zvratů a tak jsem se po devíti měsících rozhodla zase začít psát. Tentokrát však o trochu jiné rodince a z druhého konce světa... Celý článek »

Pohodový týden

PAVLÍNY DENÍČEK Neuvěřitelné se stalo realitou! Tentokrát se ozývám v rekordním čase. Musím se pochválit. Přináším další článek o naší bláznice skoro-rodince... Celý článek »

Jsem z5!

PAVLÍNY DENÍČEK Pokud Vás někoho zajímalo, zda ještě stále kráčím po povrchu zemském, pak mám pro Vás dobrou zprávu. Ve svěrací kazajce jsem neskončila - tedy zatím! Celý článek »

Jsem z5!

Pokud Vás někoho zajímalo, zda ještě stále kráčím po povrchu zemském, pak mám pro Vás dobrou zprávu. Ve svěrací kazajce jsem neskončila - tedy zatím! Celý článek »

č.1, č.2 a č.3

PAVLÍNY DENÍČEK Minule jsem Vám slíbila, že tentokrát se zvládnu ozvat po týdnu, tak jsem tady poreferovat o tom, co se naší vyvedené rodince událo.  Celý článek »

Bylo nebylo

Ano, nebojte. Ještě pořád jsem naživu :-) Opět jsem se Vám minule nezvládla ohlásit. Tak se Vám to dnes budu snažit vynahradit Celý článek »

Máma - práce všeho druhu!

Kolotoč od rána do večera. Dětičky, uklízení, vaření, procházky, pochůzky, přebalování, chování, hraní si, telefonování, psaní, zkrátka pořád je co dělat. Celý článek »

Čas, nepřítel č.1

PAVLÍNY DENÍČEK Děti jsou pro nás vším. Jsou nám radostí i starostmi, jsou tou nejúčinější motivací na světě, naší pohonnou hmotou. Dokáží nás rozezlit i rozesmát během třiceti sekund. Potřebují obrovský kopec lásky a stejnou měrou ji umí i... Celý článek »

Šestinedělí pod psa

PAVLÍNY DENÍČEK Jedna situace. Jeden mžik. Setina sekundy. Jedno špatné rozhodnutí. A nic už nejde vzít zpátky. Klid v šestinedělí v tahu. Život pokračuje v troskách. Že si to neumíte představit? Buďte rádi, protože to je teď má realita... Celý článek »

Máme mimi!!!

PAVLÍNY DENÍČEK Vítám Vás všechny čtenáře do Nového roku tou nejlepší zprávou ze všech. Po předlouhém očekávání, které jste se mnou sdíleli, jsem se konečně dočkala. Podle naplánování se nám 20. prosince v 10:26 narodil kluk jak buk Dexter. Vážil... Celý článek »

No comment...

PAVLÍNY DENÍČEK Pro všechny případy začínám tyto řádky opět psát s předstihem. Je teprve středa. Nebo je to možná proto, že ať dělám co dělám, musím myslet stále na to samé. "TAK UŽ VYLEZ, CHLAPE!!!" Celý článek »

Už tak asi zůstanu...

PAVLÍNY DENÍČEK Zdravím. Pokud jste již pro tentokrát očekávali radostnou zprávu o narození našeho broučka a všechny peprné podrobnosti, tak vás bohužel musím zklamat. Dexter nás napíná do poslední chvíle. Celý článek »

Už jen funím...

PAVLÍNY DENÍČEK Je další nedělní večer. Po úspěšném uspání ratolestí zbývá nadatlovat článek pro Babyweb. Úspěšně jsme se přehoupli do posledního měsíce našeho požehnaného stavu. I když popravdě, požehnaně se tedy doopravdy necítím.  Celý článek »

Projekt "kulový blesk"

PAVLÍNY DENÍČEK Další týden plný nabitý událostmi je za námi. Bohužel to nebyly jen samé pozitivní události jak jsme očekávali, nakonec ale sečteno a podtrženo to byl týden dobrý. Celý článek »

Stále samý humbuk

PAVLÍNY DENÍČEK Po týdnu je naše povedená rodinka zpět. Sice snad nastávají ty lepší zítřky, co jsme si slibovali, ale rozhodně zatím nejsou o nic méně hektické. To bychom totiž nebyli my, aby se něco nedělo. Celý článek »

Co tě nezabije, to tě posílí!

PAVLÍNY DENÍČEK Po několikatýdenní odmlce se Vám čtenáři znovu hlásím v plné polní. A jaký že byl náš třicátý čtvrtý týden a několik dalších týdnů před ním? Jednoduše hektické. Posuďte sami. Celý článek »

Živi a zdrávi

PAVLÍNY DENÍČEK Zdravím všechny čtenáře u rekapitulace našeho třicátého prvního týdne těhu. Tentokrát začneme pozitivněji. Už nesmrkáme a neprskáme. Zkrátka jsme všichni zdraví. Třikrát huráááá! Celý článek »

Jako slepý k houslím

PAVLÍNY DENÍČEK Třicátý týden těhu nepřinesl oproti tomu předchozímu nijak velké změny co se zdravotního stavu naší rodinky týče. Není ovšem úplně jisté, zda v budoucnu nepřinese nepříjemné následky po stránce osobní. Celý článek »

Čtvrtek

PAVLÍNY DENÍČEK Nastal čas nadatlovat další článek. Taťka si vyrazil na pivko, Alexek je přes noc u babi, Maxík už hajá, já mám uklizeno a uvařenou mňamku... Ideálnější chvíle už nenastane. Celý článek »

Padám na pusu

PAVLÍNY DENÍČEK Minule jsem slíbila, že se polepším a o svém dvacátém sedmém týdnu napíši dostatečně včas. Opět se mi to nějak nedaří... Celý článek »

NE a NE a NE!

PAVLÍNY DENÍČEK Tentokrát píši můj pravidelný příspěvek s několikadenním zpožděním. Od minulého článku čas doslova letěl jak o překot. Najednou mám zase popřemýšlet o uplynulém týdnu. Tak tedy jdeme na to... Celý článek »

Přeci jsem MÁMA

PAVLÍNY DENÍČEK Uplynul nám dvacátý pátý týden. Oproti tomu předchozímu byl celkem nudný. Což je na jednu stranu prima, protože si moje dušička trošku oddychla, ale na stranu druhou není moc o co se podělit. Celý článek »

Konec dobrý, všechno dobré

PAVLÍNY DENÍČEK Po týdnu se opět hlásí naše těhotenská domácnost plná dětiček. Týden to byl pro mě celkem vyčerpávající a nedá se říct, že by se toho událo zrovna málo. Už jsem ale asi zažila i lepší. Celý článek »

Týden plný překvapení

PAVLÍNY DENÍČEK Další týden za námi. V pořadí už dvacátý třetí a přinesl s sebou hned několik novinek. Některé jsou překvapivé, jiné už méně. Tak co myslíte? Holka nebo Kluk? Celý článek »

Domov háďátek

PAVLÍNY DENÍČEK Další letní týden máme za sebou. Jen mám někdy pocit, že se na nás to sluníčko směje o něco více než je třeba. Ale ono se nám asi snaží vynahradit tu zimu. Já jen budu doufat, že letos ta zima bude přívětivější. Čeká nás prosincové... Celý článek »

Pavlína, vévodkyně z Kolína

PAVLÍNY DENÍČEK Královský porod je za námi a celá Velká Británie oslavuje příchod nového potenciálního krále. Nenechte se zmást. Neseděla jsem netrpělivě u internetu a nejuchala radostí a nadšením nad narozením princátka. Avšak naskytlo se nám... Celý článek »

Bleskový týden

PAVLÍNY DENÍČEK Ahoj všichni. Týden se s týdnem tentokrát sešel snad rychleji než jindy. Málem bych zapomněla, že už je čas na další článek. A tak tu teď v brzké pondělní ráno sedím s notebookem na klíně, zatímco Maxík se prohání po bytě v... Celý článek »

Náš malý blázinec

PAVLÍNY DENÍČEK Zdravím všechny, co mají opět chuť nahlédnout do naší rodinky Homolkových, jak já říkám. Ještě včera jsem přemýšlela nad tím, o čem vlastně dneska budu psát. Moc se toho totiž od minule nestalo. Tedy až do dnešního rána. Ale... Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené