Filípek o sobě začal dávat vědět :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden uplynul jako voda a my jsme tu zase. :)

Tento týden se relativně nic nového nestalo. Nebo to tak relativně vypadalo. :) Stále mě přemáhala nemoc - rýma, kašel a bolení v krku... Byla jsem na dalších vyšetřeních u obvodní doktorky, ale na nic nového se nepřišlo. Doktorka mi navíc udělala i výtěr z nosu a uvidíme, zda se tam něco objeví, protože rýma je jediná věc, která stále přetrvává v nezměněné podobě a vypadá to na nějakou novou alergii... :(

Každopádně o víkendu při sledování televize jsem zjistila, respektive si ověřila, že to převalování v mém břiše je opravdu to, co jsem čekala až tak za 3 týdny. :) Filípek o sobě začal dávat vědět. :)

To jeho pošťuchování začalo být čím dál výraznější, až jsem si byla naprosto jistá, že je to přesně ono. :) Ze začátku jsem to cítila jen já, ale ke konci týdne už to začal vnímat i můj manžel a byl z toho naprosto nadšený! Takže jsem sice prvorodička, ale přesto to vypadá, že jsem k malému velice vnímavá a že nám společná komunikace jde velice dobře! :)

Příští týden jdu na další kontrolu k doktorce, tak uvidíme, co nám řekně nového :) Mějte se moc hezky a užívejte si hezkého slunného počasí :)

 


Lucinka právě prožívá 18. týden těhotenství. Jak roste její miminko v bříšku a co se děje s ní?

20. 4. 2015Lucinka
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Všechny články blogera

Dovolená na horách :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Utíká to jako voda a malému je už 36. týdnů :- ) Ve středu jsem byla na další kontrole u paní doktorky, která potvrdila, že malý je v pořádku a vyvíjí se tak, jak má! Tato návštěva zde byla také poslední, protože na další... Celý článek »

„Dovolená“ ve Vídni :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden opět utekl jako voda a my jsme spolu už 33. týdnů. Vzhledem k mé dovolené máme možnost se navzájem více poznat a užít se! A aby nás na to nebylo málo, chystáme se za manželem do Vídně. Manžel se na nás už moc těší! A my... Celý článek »

Zase samé oslavy :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Jak jsme se měli tento týden? V pondělí na otočku přijel do Prahy manžel, takže jsme večer společně zašli na večeři, která byla výborná. Dali jsme si nějaké francouzské speciality, a jak nám bylo dobře! Celý článek »

Oslavy a nákupy, kam se podíváš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Musím říci, že tento týden utekl jako voda. Ve středu jsme s kamarádkou a jejím synem byli na Hradčanském náměstí na koncertě České filharmonie. Potom jsme si byli sednout a popovídat si, protože jsme se poměrně dlouho neviděli. Celý článek »

Výlet do Vídně :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden uplynul jako voda a už jsme opět tu. Ve čtvrtek jsem byla objednaná na kontrolu k paní doktorce. Ta malého zkontrolovala a vše je v naprostém pořádku. Malý má už kolem kila a cca 30 cm. :) Celý článek »

Hokej a Vídeň :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Víkend je opět za námi a my jsme tu s nejnovějšími zprávami ze světa. Tentokrát z Vídně. Tento týden se nesl ve znamení hokeje. Asi tak jako každý člověk v Praze i celé ČR jsme fandili našemu českému týmu a ačkoliv to s... Celý článek »

Máme kočárek :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tak se opět týden sešel s týdnem a my jsme již ve 22. týdnu. :) Tento týden byl ve znamení vyúčtování, sportu a pokračujících oslav. : -)  Celý článek »

Pokrok nezastavíš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Uteklo to jako voda a už jsme opět tady. :) Stále se potýkám s rýmou, ale vypadá to, že by konečně mohla být na ústupu! Kéž by! Celý článek »

Je to potvrzeno - bude to chlapeček :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tento týden byl ve znamení růstu a nakupování. :) Do tohoto týdne by mi rozhodně nikdo nehádal, že jsem již ve druhé polovině čtvrtého měsíce a nyní už mi pomalu, ale jistě začíná růst bříško. :-) Není to ještě nic extra... Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené