Granule sem, granule tam

MIA JE TĚHOTNÁ Ten týden utekl nějak moc rychle - ani nemám pocit že by se dělo něco vyloženě extra, nebo bych na sobě vnímala výraznější změny.

Malá se ozývá častěji, cítím ji už i přes den. Předtím to bylo hlavně večer, kdy jsem byla víc v klidu. Na to, jaký mám pupek, je umístěná hodně dole v podbřišku. Teda soudím dle toho, když ji poslouchám s Angelsounds (psala jsem o tomhle stroječku minulý týden). Srdíčko se ozývá nejsilněji na pravé straně břicha, dá se rozpoznat velmi dobře od toho mého tím, že buší hodně rychle.

Mně bušilo srdíčko taky hodně rychle, včera, ale trošku z jiného důvodu.

Včera jsem se byla venku trošku provětrat, a po příchodu domů mě čekalo v koupelně překvápko. Jedna z našich dvou kočičích madam totiž shodila z pračky krabici s granulemi. Kdo máte doma nějakého zvířecího miláčka, zajisté víte, co udělá kombinace vody a tohoto zvířecího krmiva. Granule nabobtnají. A hodně.

Koupelna teda smrděla jak týden nemyté nohy a ve vaně byl bezva granulový kyt pro celou armádu koček. Bylo to moc bezva to uklízet... Ty dvě se pochopitelně tvářily jakože nic.

Předchozích pár dnů na chalupě bylo fajn, počasí teda nebylo úplně na rýpání v hlíně, ale přece jen jsme trošku porýpali. Zajeli jsme nakoupit dva stromky, meruňky, tak je David zasadil. Ještě by mohl postavit dům. :D

Ty naše malé záhonky, o které se tam snažíme, už začínají vypadat k světu, snad bude i nějaká malá sklizeň, pokud nám všechno nesežerou slimáci.

No a u těch meruněk jsme se zasnili a viděli, jak kolem nich pobíhá naše malá princezna. To bychom si moc přáli.

Dnešní večer se budeme věnovat sobě, takových je docela málo. Nezdá se to, ale občas si najít pár hodin jen sami na sebe je docela luxus. Pak aby člověk lovil v paměti ty hezký chvilky.

Jdu teda nakoupit, chci uvařit něco dobrýho. Mám strašnou chuť na čočku na kyselo, ale to není zrovna vhodné jídlo před plánovanou romantikou, že. ;-D

Všem vám přeju hezký dny, bez nějakých chmurů a trápení :-)

Mia


 

Mia je v 20. týdnu těhotenství. chcete vědět, co se děje s jejím tělem?

 

6. 5. 2015Mia
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Všechny články blogera

Maya

MIA JE TĚHOTNÁ! Moji delší odmlku na blogu vám teď budu vysvětlovat každý týden v novém článku. Tak začneme tím prvním. Celý článek »

To chce kliiiid!

MIA JE TĚHOTNÁ! Že je venku horko si moc nelze nevšimnout. Věřím, že horka mají své zastánce, zejména z řad dětí a notorických opalovaček. Já jsem teda nadšenec do slunění nikdy nebyla. A obzvlášť teď, kdy nosím už osmý měsíc pod krkem ten plný... Celý článek »

Breaking Pregnant News!

MIA JE TĚHOTNÁ! 30. týden utekl jako voda a mě teď čeká velký ultrazvuk, kde se dozvíme, jak nám ta naše princezna vyrostla a kolik váží, jestli se vše dobře vyvíjí, kde je uložená placenta a kolik mám plodové vody. Taky se bude odebírat krev, zda... Celý článek »

Miluju a maluju a miluju...

MIA JE TĚHOTNÁ! Z původních dvou dnů se nám to protahuje už pomalu na týden. Plán byl jasný, vizi, jak vše dobře půjde, jsme měli, nakoupené veškeré propriety, a dohodnutou partu kamarádů. Celý článek »

Prvotní přípravy na porod

MIA JE TĚHOTNÁ Mám pocit, že je to jen pár dnů zpátky, co mi test ukazoval pozitivní výsledek. Strašně ten čas letí... Moje obavy z přicházejícího porodu rostou, těšení na miminko je ale větší. Celý článek »

Moje krásná čarodějka

MIA JE TĚHOTNÁ Tak co ženy, už máte seřízená košťata? Já se teda letos nějakých sletů zdržím. Letím za čarodejnicí starší, tedy mojí mamkou, na chaloupku. Jak se říká, rýpat do hlíny. Celý článek »

Jód

MIA JE TĚHOTNÁ! Znáte asi takové ty vtípky směřované na určitou skupinu lidí. Blondýny, brunety, národnosti, ale i třeba policisty. Celý článek »

Obavy...

MIA JE TĚHOTNÁ! Jak už jsem zmiňovala, máme dvě kočky. Možná bych měla upřesnit - STÁLE máme. I přes moji velkou lásku ke zvířatům jsem totiž měla několikrát chuť je vykopnout na mars. Ty dvě jsou sice občas plné lásky, a člověk se rozněžní nad... Celý článek »

Uděláme bacilům pápá!

MIA JE TĚHOTNÁ! Au.Tak tenhle týden byl, a ještě stále je, ve znamení chorob. David onemocněl. Můj drahý muž, horal, onemocněl. A já ne! Zázrak! On je přece u nás ta silná polovička, co snad není nikdy nemocná?! No ale stalo se. Celý článek »

Chce se mi co? Spát.

MIA JE TĚHOTNÁ! Jestli jsem kdy měla problémy se spaním, tak teď spím jako miminko. I když teď jsem teda někde četla, že kdo používá tohle rčení, tak dítě nikdy neuspával. Něco na tom asi bude. Jinak nechápu, proč mně všechny mé kamarádky co jsou... Celý článek »

Fazolka

MIA JE TĚHOTNÁ! Nooo, a je to tady. Dosedla jsem na postel, v třesoucí ruce jsem držela test se dvěma čárkami, a snažila jsem se srovnat těch asi milion myšlenek. Normálně by mě asi nenapadlo dělat si těhotenský test před menstruací, ale poslední... Celý článek »

Naposledy navštívené