Hokej a Vídeň :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Víkend je opět za námi a my jsme tu s nejnovějšími zprávami ze světa. Tentokrát z Vídně. Tento týden se nesl ve znamení hokeje. Asi tak jako každý člověk v Praze i celé ČR jsme fandili našemu českému týmu a ačkoliv to s medailí nevyšlo, bylo na co se dívat!

V pátek jsme s celou rodinou jeli za manželem do Vídně. Vzhledem k tomu, že je tam spoustu památek a míst, které stojí za to vidět, neváhali jsme ani minutu. Slunečné počasí bylo objednané přímo na zakázku! V pátek jsme si sedli v novém bytečku, popíjeli a povídali si.

V sobotu ráno jsme vyrazili do víru velkoměsta - na hlavní nákupní třídu, prohlédnout si nejvýznamnější kostely, sídla hlav států a zámky. Manžel nás také vzal do jedné suprové cukrárny na hlavní třídě, kde jsme si pochutnali na výborných dortících, zmrzlinových pohárech a kafíčku. Prostě lahoda, co Vám mám povídat... Večer jsme poblahopřáli manželovi a taťkovi k jejich narozeninám, připili si a pak spokojeně unaveni si šli lehnout.

Neděli jsme měli vyhrazenou na zámek Schönnbrun. Musím říci, že jsem nečekala, že je tak krásný a rozlehlý. Absolvovali jsme prohlídku velkého okruhu, Oranžerie, dále přilehlé Princovy zahrady, Bludiště a Gloriet s výhledem na celou Vídeň. Aspoň vím, kam budeme s malým chodit na projížďky. : -) Večer jsme se vrátili zpět domů.

Peti, moc Ti děkujeme za celý víkendový program! Za všechny musím říci, že jsme si to skvěle užili.


 

Lucinka právě prožívá 23. týden těhotenství. Jak roste její miminko v bříšku a co se děje s ní?

 

19. 5. 2015Lucinka
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Všechny články blogera

Dovolená na horách :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Utíká to jako voda a malému je už 36. týdnů :- ) Ve středu jsem byla na další kontrole u paní doktorky, která potvrdila, že malý je v pořádku a vyvíjí se tak, jak má! Tato návštěva zde byla také poslední, protože na další... Celý článek »

„Dovolená“ ve Vídni :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden opět utekl jako voda a my jsme spolu už 33. týdnů. Vzhledem k mé dovolené máme možnost se navzájem více poznat a užít se! A aby nás na to nebylo málo, chystáme se za manželem do Vídně. Manžel se na nás už moc těší! A my... Celý článek »

Zase samé oslavy :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Jak jsme se měli tento týden? V pondělí na otočku přijel do Prahy manžel, takže jsme večer společně zašli na večeři, která byla výborná. Dali jsme si nějaké francouzské speciality, a jak nám bylo dobře! Celý článek »

Oslavy a nákupy, kam se podíváš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Musím říci, že tento týden utekl jako voda. Ve středu jsme s kamarádkou a jejím synem byli na Hradčanském náměstí na koncertě České filharmonie. Potom jsme si byli sednout a popovídat si, protože jsme se poměrně dlouho neviděli. Celý článek »

Výlet do Vídně :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden uplynul jako voda a už jsme opět tu. Ve čtvrtek jsem byla objednaná na kontrolu k paní doktorce. Ta malého zkontrolovala a vše je v naprostém pořádku. Malý má už kolem kila a cca 30 cm. :) Celý článek »

Máme kočárek :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tak se opět týden sešel s týdnem a my jsme již ve 22. týdnu. :) Tento týden byl ve znamení vyúčtování, sportu a pokračujících oslav. : -)  Celý článek »

Pokrok nezastavíš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Uteklo to jako voda a už jsme opět tady. :) Stále se potýkám s rýmou, ale vypadá to, že by konečně mohla být na ústupu! Kéž by! Celý článek »

Je to potvrzeno - bude to chlapeček :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tento týden byl ve znamení růstu a nakupování. :) Do tohoto týdne by mi rozhodně nikdo nehádal, že jsem již ve druhé polovině čtvrtého měsíce a nyní už mi pomalu, ale jistě začíná růst bříško. :-) Není to ještě nic extra... Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené