Je to potvrzeno - bude to chlapeček :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tento týden byl ve znamení růstu a nakupování. :) Do tohoto týdne by mi rozhodně nikdo nehádal, že jsem již ve druhé polovině čtvrtého měsíce a nyní už mi pomalu, ale jistě začíná růst bříško. :-) Není to ještě nic extra výrazného a do normálního oblečení se stále vejdu, ale aspoň to je další posun.

V úterý a ve čtvrtek jsem byla opět na tréninku Krav Maga - zjistila jsem, že jsem v historii jediná těhulka, která chodí na KM. :-) O tom více si trenérky dávají pozor, aby se nic nestalo. Minule jsem dostala ochrannou vestu, aby se mrňouskovi nic nestalo a všichni mohli být o dost klidnější!

Ve čtvrtek ráno jsem byla u paní doktorky na kontrole. Vše je v pořádku a navíc jsme dostali potvrzeno, že budeme mít chlapečka – Filípka. :) Moje intuice mi to říkala celou dobu a proto jsem už cca před 14 dny objednala většinu věciček pro malého do modra či zelena. :) Ale samozřejmě tam bylo také spoustu oblečků v neutrální barvě a navíc jsem byla domluvena s dodavateli, že kdyby to náhodou byla holčička, že mi nerozbalené sety vymění za holčičí, ale nakonec to nebude potřeba. -:)

V pátek jsem se domluvila s kamarádkou, že zajdeme na sushi. :-) Bylo vynikající a po ujištění paní doktorky, že se toho vůbec nemusím bát, jsem si ho opravdu užila, vše korunoval výborný jasmínový čaj.

V sobotu jsme byli na Polívkování na pražské Náplavce. Přišly jsme tam až odpoledne, takže spousta polévek byla už snědená, ale přesto jsme jich ochutnaly poměrně hodně a všechny byly velice chutné, navíc polévky teď máme velice rádi!

Uplynulý týden byl nakupovací a stravovací, :-) tak uvidíme, co přinese ten následující.

Mějte se hezky a užívejte nadcházející velikonoční atmosféru. :)


 

Lucinka právě prožívá 16. týden těhotenství. Jak roste její miminko v bříšku a co se děje s ní?

30. 3. 2015Lucinka
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Všechny články blogera

Dovolená na horách :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Utíká to jako voda a malému je už 36. týdnů :- ) Ve středu jsem byla na další kontrole u paní doktorky, která potvrdila, že malý je v pořádku a vyvíjí se tak, jak má! Tato návštěva zde byla také poslední, protože na další... Celý článek »

„Dovolená“ ve Vídni :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden opět utekl jako voda a my jsme spolu už 33. týdnů. Vzhledem k mé dovolené máme možnost se navzájem více poznat a užít se! A aby nás na to nebylo málo, chystáme se za manželem do Vídně. Manžel se na nás už moc těší! A my... Celý článek »

Zase samé oslavy :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Jak jsme se měli tento týden? V pondělí na otočku přijel do Prahy manžel, takže jsme večer společně zašli na večeři, která byla výborná. Dali jsme si nějaké francouzské speciality, a jak nám bylo dobře! Celý článek »

Oslavy a nákupy, kam se podíváš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Musím říci, že tento týden utekl jako voda. Ve středu jsme s kamarádkou a jejím synem byli na Hradčanském náměstí na koncertě České filharmonie. Potom jsme si byli sednout a popovídat si, protože jsme se poměrně dlouho neviděli. Celý článek »

Výlet do Vídně :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden uplynul jako voda a už jsme opět tu. Ve čtvrtek jsem byla objednaná na kontrolu k paní doktorce. Ta malého zkontrolovala a vše je v naprostém pořádku. Malý má už kolem kila a cca 30 cm. :) Celý článek »

Hokej a Vídeň :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Víkend je opět za námi a my jsme tu s nejnovějšími zprávami ze světa. Tentokrát z Vídně. Tento týden se nesl ve znamení hokeje. Asi tak jako každý člověk v Praze i celé ČR jsme fandili našemu českému týmu a ačkoliv to s... Celý článek »

Máme kočárek :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tak se opět týden sešel s týdnem a my jsme již ve 22. týdnu. :) Tento týden byl ve znamení vyúčtování, sportu a pokračujících oslav. : -)  Celý článek »

Pokrok nezastavíš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Uteklo to jako voda a už jsme opět tady. :) Stále se potýkám s rýmou, ale vypadá to, že by konečně mohla být na ústupu! Kéž by! Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené