A je to tady - Filípek si počkal na konec pracovního týdne :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Už je to tak - tento týden jsme s Filípkem již 40. týden :-) Stále se snažím učit a mít "normální" režim a možná i proto mám pocit, že nestíhám...

V neděli jsem se potkala s kamarádkou a společně jsme vyrazily nakupovat na Dny Marianne :-) Pořídila jsem si nový make-up v Sephoře, oblečení v Orsay a H&M, kosmetiku v Manufaktuře, boty v CCC, kuchařky z Apetit edice a oblečky pro malého v H&M :-) Za odměnu jsem pak dostala miniaturní kosmetiku a nějaké reklamní vzorečky :-)

V pondělí jsem zašla na oběd s další kamarádkou a odpoledne jsem také trochu odpočívala. Ve čtvrtek odpoledne jsem se necítila moc dobře, proto jsem si šla na chvilku lehnout. Z chvilky nakonec byly skoro tři hodiny. A to jsem ještě netušila, jaká bude noc...

V noci mi totiž začaly kontrakce, takže jsem tři hodiny strávila v horké vaně a řešila, zda už zalarmovat k odjezdu do porodnice manžela i rodiče... Nakonec jsem se o půl šesté ráno odhodlala k tomu jim zavolat a svolat je - manžela z Vídně a rodiče od Pardubic :-)

Postupně jsme se sešli v porodnici, kde mi mezitím natočili monitor, nabrali krev, nasadili antibiotika a provedli další vyšetření. Vzhledem k pomalému průběhu porodu jsem pak dostala také Oxytocin a Buscopan, ale moc velkou změnu to bohužel nepřineslo :-(

V pět hodin odpoledne jsem už byla poměrně hodně vyčerpaná, takže jsme se domluvili s porodní asistentkou na epiduralu, abych si aspoň na chvilku odpočinula a nabrala síly na konec první doby a celou druhou dobu porodní... Za dvě hodiny jsem na tom byla s únavou o dost lépe a mohlo se pokračovat. 

O půl dvanácté se Filípek narodil! :-) Vážil 3,8kg a měřil 52cm :-) Oba jsme v pořádku a manžel i moje maminka šťastní a spokojení! ;-) Následně za námi přišel i můj tatínek, který čekal poblíž porodního sálu, aby se k nám připojil :-)

Velké díky patří nejen rodině, která byla po celou dobu u mě či na mě alespoň myslela, ale hlavně porodní asistentce Johance Španihelové, která mě měla na porodním sále na starosti :-)

Kéž by takových lidí bylo více... Díky moc!

25. 9. 2015Lucinka
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Všechny články blogera

Dovolená na horách :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Utíká to jako voda a malému je už 36. týdnů :- ) Ve středu jsem byla na další kontrole u paní doktorky, která potvrdila, že malý je v pořádku a vyvíjí se tak, jak má! Tato návštěva zde byla také poslední, protože na další... Celý článek »

„Dovolená“ ve Vídni :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden opět utekl jako voda a my jsme spolu už 33. týdnů. Vzhledem k mé dovolené máme možnost se navzájem více poznat a užít se! A aby nás na to nebylo málo, chystáme se za manželem do Vídně. Manžel se na nás už moc těší! A my... Celý článek »

Zase samé oslavy :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Jak jsme se měli tento týden? V pondělí na otočku přijel do Prahy manžel, takže jsme večer společně zašli na večeři, která byla výborná. Dali jsme si nějaké francouzské speciality, a jak nám bylo dobře! Celý článek »

Oslavy a nákupy, kam se podíváš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Musím říci, že tento týden utekl jako voda. Ve středu jsme s kamarádkou a jejím synem byli na Hradčanském náměstí na koncertě České filharmonie. Potom jsme si byli sednout a popovídat si, protože jsme se poměrně dlouho neviděli. Celý článek »

Výlet do Vídně :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden uplynul jako voda a už jsme opět tu. Ve čtvrtek jsem byla objednaná na kontrolu k paní doktorce. Ta malého zkontrolovala a vše je v naprostém pořádku. Malý má už kolem kila a cca 30 cm. :) Celý článek »

Hokej a Vídeň :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Víkend je opět za námi a my jsme tu s nejnovějšími zprávami ze světa. Tentokrát z Vídně. Tento týden se nesl ve znamení hokeje. Asi tak jako každý člověk v Praze i celé ČR jsme fandili našemu českému týmu a ačkoliv to s... Celý článek »

Máme kočárek :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tak se opět týden sešel s týdnem a my jsme již ve 22. týdnu. :) Tento týden byl ve znamení vyúčtování, sportu a pokračujících oslav. : -)  Celý článek »

Pokrok nezastavíš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Uteklo to jako voda a už jsme opět tady. :) Stále se potýkám s rýmou, ale vypadá to, že by konečně mohla být na ústupu! Kéž by! Celý článek »

Je to potvrzeno - bude to chlapeček :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tento týden byl ve znamení růstu a nakupování. :) Do tohoto týdne by mi rozhodně nikdo nehádal, že jsem již ve druhé polovině čtvrtého měsíce a nyní už mi pomalu, ale jistě začíná růst bříško. :-) Není to ještě nic extra... Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené