Jód

MIA JE TĚHOTNÁ! Znáte asi takové ty vtípky směřované na určitou skupinu lidí. Blondýny, brunety, národnosti, ale i třeba policisty.

Když mi bylo před mnoha a mnoha lety asi deset, měli jsme pejska, Anetku. Chodila jsem s ní ven a přiznám se, že ne vždy jsem ji měla předpisově na vodítku. A tak si mě jednou odchytl strážník městské policie, aby mě náležitě pokáral, a udělil pokutu. Začal se mnou sepisovat potřebné lejstra a zeptal se mě, jaké jsou mé INICIÁLY. No a já zcela bezelstně odpověděla P.C. Absolutně jsem sice nechápala k čemu mu budou počáteční písmena mého jména, ale budiž. Asi jsem ho naštvala, jelikož jsem pak byla předvolaná s taťkou před komisi, kde mě pokárali a poučili, jak mám správně venčit svého čtyřnohého miláčka a neporušovat vyhlášku. V prvních týdnech těhotenství jsem četla pár článků o prospěšnosti užívání jódu v těhotenství. Nedostatek prý může vašemu potomkovi ubrat na inteligenci...

Pochopitelně nechci nic zanedbat tak každý den zobu jód, který mám napsaný od lékařky. (Rybu do mě nedostanete.) Jód jde jak známo ruku v ruce se štítnou žlázou, tak když si budete nechat dělat vyšetření, nechte si udělat rovnou i na jód. Docela jsem se divila, když mi vyšly na jód špatné výsledky. Naše štěstí bude jistě chytré po tatínkovi, ale když tomu můžeme i trošku pomoci. :-)

V těchto dnech se kromě velké únavy a nízkého tlaku cítím dobře. Konečně i líp spím. Strávili jsme pár dnů v Tatrách, kde jsme každý den nachodili pár kilometrů.  Lyže už nepřichází v úvahu, takže jsem zůstala jen u kochání. Nebýt té krásy kolem, tak usnu za chůze.

Co je velkou novinkou, tak to je vyčuhující bříško. Už jsem se pěkně zakulatila a je třeba nějak rozumně doplnit šatník. Různé fígle s gumičkou upevněnou na knoflík už jsou nepohodlné. Teď mám pupík stejně velký asi jako můj milý. :D

V pátek jdu na další kontrolu, moc se těším, až to malé zase uvidím.

Všem přeju hezké dny.

Mia :-D (P.C.)


 

Mia je v 18. týdnu těhotenství. chcete vědět, co se děje s jejím tělem?

 

21. 4. 2015Mia
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Všechny články blogera

Maya

MIA JE TĚHOTNÁ! Moji delší odmlku na blogu vám teď budu vysvětlovat každý týden v novém článku. Tak začneme tím prvním. Celý článek »

To chce kliiiid!

MIA JE TĚHOTNÁ! Že je venku horko si moc nelze nevšimnout. Věřím, že horka mají své zastánce, zejména z řad dětí a notorických opalovaček. Já jsem teda nadšenec do slunění nikdy nebyla. A obzvlášť teď, kdy nosím už osmý měsíc pod krkem ten plný... Celý článek »

Breaking Pregnant News!

MIA JE TĚHOTNÁ! 30. týden utekl jako voda a mě teď čeká velký ultrazvuk, kde se dozvíme, jak nám ta naše princezna vyrostla a kolik váží, jestli se vše dobře vyvíjí, kde je uložená placenta a kolik mám plodové vody. Taky se bude odebírat krev, zda... Celý článek »

Miluju a maluju a miluju...

MIA JE TĚHOTNÁ! Z původních dvou dnů se nám to protahuje už pomalu na týden. Plán byl jasný, vizi, jak vše dobře půjde, jsme měli, nakoupené veškeré propriety, a dohodnutou partu kamarádů. Celý článek »

Prvotní přípravy na porod

MIA JE TĚHOTNÁ Mám pocit, že je to jen pár dnů zpátky, co mi test ukazoval pozitivní výsledek. Strašně ten čas letí... Moje obavy z přicházejícího porodu rostou, těšení na miminko je ale větší. Celý článek »

Granule sem, granule tam

MIA JE TĚHOTNÁ Ten týden utekl nějak moc rychle - ani nemám pocit že by se dělo něco vyloženě extra, nebo bych na sobě vnímala výraznější změny. Celý článek »

Moje krásná čarodějka

MIA JE TĚHOTNÁ Tak co ženy, už máte seřízená košťata? Já se teda letos nějakých sletů zdržím. Letím za čarodejnicí starší, tedy mojí mamkou, na chaloupku. Jak se říká, rýpat do hlíny. Celý článek »

Obavy...

MIA JE TĚHOTNÁ! Jak už jsem zmiňovala, máme dvě kočky. Možná bych měla upřesnit - STÁLE máme. I přes moji velkou lásku ke zvířatům jsem totiž měla několikrát chuť je vykopnout na mars. Ty dvě jsou sice občas plné lásky, a člověk se rozněžní nad... Celý článek »

Uděláme bacilům pápá!

MIA JE TĚHOTNÁ! Au.Tak tenhle týden byl, a ještě stále je, ve znamení chorob. David onemocněl. Můj drahý muž, horal, onemocněl. A já ne! Zázrak! On je přece u nás ta silná polovička, co snad není nikdy nemocná?! No ale stalo se. Celý článek »

Chce se mi co? Spát.

MIA JE TĚHOTNÁ! Jestli jsem kdy měla problémy se spaním, tak teď spím jako miminko. I když teď jsem teda někde četla, že kdo používá tohle rčení, tak dítě nikdy neuspával. Něco na tom asi bude. Jinak nechápu, proč mně všechny mé kamarádky co jsou... Celý článek »

Fazolka

MIA JE TĚHOTNÁ! Nooo, a je to tady. Dosedla jsem na postel, v třesoucí ruce jsem držela test se dvěma čárkami, a snažila jsem se srovnat těch asi milion myšlenek. Normálně by mě asi nenapadlo dělat si těhotenský test před menstruací, ale poslední... Celý článek »

Naposledy navštívené