Jsem k ničemu? Nejsem!!!

Krásný sluníčkový ale mrazivý den přeji všem. Jsem tady poprvé a s blogem začínám...

Tak si tak přemýšlím, proč jsem s blogem nezačala už dřív!! Je mi, sakra, 30 a mladší holky v tomhle tom jedou ve velkém. Ale jak se říká není nikdy pozdě začít :)

Hlavně nad čím celé dny přemýšlím je, co dělám pořád špatně. Vstávám každý den ve 3 ráno abych rozvezla noviny, po příjezdu domů čekám na svou milovanou dcerušku až se vzbudí a odvezu jí do školky. Tímto ale můj den nekončí. Musím uvařit oběd, pouklízet, atd atd. to tady nebudu rozepisovat, to snad dělá každá z nás :)
Někdy si jdu lehnout, ale kolikrát nemůžu zabrat, protože přemýšlím nad tím kde se nám toulají peníze. Můj muž taky nevydělá zrovna málo i když se mu odečítají alimenty a nějaká ta půjčka... myslím, že to je ale všude stejné anebo v každé druhé rodině tady v Ostravě.

Když jsem skončila na ÚP a po týdnu mi řekli, že nedostanu žádnou podporu, protože jsem odpracovala 'jen' 11 měsíců a 22 dní, tak mě poslali ať si jdu zažádat o hmoznou nouzi...další pecka přímo mezi oči!!! Paní mi sdělila, že tam nemám co dělat, že mi stejně nic nepřizná a na otázku, co mám tedy podle ní dělat mi bylo sděleno 'najděte si práci' a zavřela za mnou dveře. Spravedlnost? Nikde...nikde jí nemůžu čekat, hlavně né od tohoto státu a našich skvělých úřednic, které se tváří, jako by dávaly ze svého.

Nicméně posílám každodenně životopisy až si připadám jako pitomec...ale není snad všem dnům konec.

Ozvala se mi firma a dostala jsem se až do 3 kola výběrového řízení, tak mi držte palce ať to zvládnu levou zadní jako ty předchozí kola a mám to v kapse. A naše rodina ať se zase vzpamatuje a lépe se nám dýchá.

To by bylo na začátek všechno...

Mějte se mooc príma a úsměv na tváři Papaja

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Všechny články blogera

Druhý krok

Druhým krokem bych začla na úvod skromně. Momentálně jsem ve fázi očekávání a plná nadějí. Pokud všechno klapne, tak jak by mělo, budu ta nejšťastnější ženská pod sluncem. Vím, že nebudu jediná, ale i tak :) Jsem nebo nejsem divná, že mám radost... Celý článek »

První krok

Ahoj, čau, nazdar. Ode dneška jsem si řekla, že ten svůj život od základu změním. Když jsem napsala svůj první článek tady na Babywebu, jakoby se ve mě něco zlomilo. A tak si říkám, není pozdě něco měnit? Ve 30ti? Ne není, aspoň si to myslím, šla... Celý článek »

Naposledy navštívené