Máme kočárek :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tak se opět týden sešel s týdnem a my jsme již ve 22. týdnu. :) Tento týden byl ve znamení vyúčtování, sportu a pokračujících oslav. : -)

Ve středu jsem dodělala poslední velké vyúčtování a musím říci, že mi dost spadl kámen ze srdce! Tabulka byla tak rozsáhlá, že se nevešla na A3, i když číslice nebyly k přečtení a dalších 25 podkladových listů k tomu. :) Ale vše se zvládlo, takže radost největší!

Ve čtvrtek jsem byla na kontrole u paní doktorky, která potvrdila, že je s malým vše v pořádku a že není důvod se nějakým způsobem omezovat, když je na to nálada i chuť. :)

Vzhledem k tomu, že nálada i chuť na nějaké to sportovní odreagování se je pořád, vyrazili jsme v pátek do lanového centra. :) Vše proběhlo úplně super i počasí nám přálo, takže jsme si s manželem užili krásně strávené sportovní dopoledne/odpoledne. :)

Poté jsme vyzvedli mou mamimku, stavili se na svátečním obědě u babičky a pak společně jeli vybírat kočárek pro malého. :) Ačkoliv jsme měli předvybráno, nakonec jsme, po zralé úvaze a odzkoušení na místě, objednali úplně něco jiného - ale musím uznat, že jsme s výběrem naprosto spokojeni! Technicky jsme se shodli hned v úvodu a pak šlo jen o to vybrat barvu a všechny doplňky k tomu. :) Takže, Filípku, těš se na kočárek a autosedačku, které jsme Ti objednali a přivezou ho v průběhu srpna! :)

V sobotu jsme byli na nákupu věcí pro malého a večer jsme s přáteli grilovali. :) Další příjemně strávený den. :)

Muži můj milý, děkuji Ti za velmi příjemně strávený víkend a doufám, že jich bude čím dál tím více. :)

Maminko, Tobě touto cestou ještě jednou přeji vše nejlepší ke včerejšímu Dni matek. :) Máme Tě moc rádi! A děkujeme za podporu a rady při výběru kočárku a autosedačky pro malého. :)


 

Lucinka právě prožívá 22. týden těhotenství. Jak roste její miminko v bříšku a co se děje s ní?

 

11. 5. 2015Lucinka
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Všechny články blogera

Dovolená na horách :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Utíká to jako voda a malému je už 36. týdnů :- ) Ve středu jsem byla na další kontrole u paní doktorky, která potvrdila, že malý je v pořádku a vyvíjí se tak, jak má! Tato návštěva zde byla také poslední, protože na další... Celý článek »

„Dovolená“ ve Vídni :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden opět utekl jako voda a my jsme spolu už 33. týdnů. Vzhledem k mé dovolené máme možnost se navzájem více poznat a užít se! A aby nás na to nebylo málo, chystáme se za manželem do Vídně. Manžel se na nás už moc těší! A my... Celý článek »

Zase samé oslavy :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Jak jsme se měli tento týden? V pondělí na otočku přijel do Prahy manžel, takže jsme večer společně zašli na večeři, která byla výborná. Dali jsme si nějaké francouzské speciality, a jak nám bylo dobře! Celý článek »

Oslavy a nákupy, kam se podíváš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Musím říci, že tento týden utekl jako voda. Ve středu jsme s kamarádkou a jejím synem byli na Hradčanském náměstí na koncertě České filharmonie. Potom jsme si byli sednout a popovídat si, protože jsme se poměrně dlouho neviděli. Celý článek »

Výlet do Vídně :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden uplynul jako voda a už jsme opět tu. Ve čtvrtek jsem byla objednaná na kontrolu k paní doktorce. Ta malého zkontrolovala a vše je v naprostém pořádku. Malý má už kolem kila a cca 30 cm. :) Celý článek »

Hokej a Vídeň :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Víkend je opět za námi a my jsme tu s nejnovějšími zprávami ze světa. Tentokrát z Vídně. Tento týden se nesl ve znamení hokeje. Asi tak jako každý člověk v Praze i celé ČR jsme fandili našemu českému týmu a ačkoliv to s... Celý článek »

Pokrok nezastavíš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Uteklo to jako voda a už jsme opět tady. :) Stále se potýkám s rýmou, ale vypadá to, že by konečně mohla být na ústupu! Kéž by! Celý článek »

Je to potvrzeno - bude to chlapeček :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tento týden byl ve znamení růstu a nakupování. :) Do tohoto týdne by mi rozhodně nikdo nehádal, že jsem již ve druhé polovině čtvrtého měsíce a nyní už mi pomalu, ale jistě začíná růst bříško. :-) Není to ještě nic extra... Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené