Moje cesta za miminkem (11) - Chtěla bych jen kojit, ne dokrmovat

Doufám, že večerů, jako byl ten včerejší, který Terezka celý proplakala, nebude tolik.

Jsem z té probdělé noci docela utahaná, takže vyspáváme asi až do devíti hodin ráno, samozřejmě s přestávkami na jídlo.

Od soboty jím homeopatika Ricinus communis ch5, které mají podporovat kojení. Informaci o nich jsem našla také v různých diskuzích na internetu. Beru je 4x denně po dvou kuličkách. Snad mi pomůžou.

Ráda bych kojila bez toho věčného dokrmování. Pokud se to nepodaří, bude pro nás mnohem komplikovanější někam vyrazit, budu s sebou muset tahat všechny ty věci, vyvářet lahve, převařovat vodu. Moc bych si přála, aby to vyšlo, aspoň na čas.

Zatím ji krmím mateřským mlékem tak z 50 %, zbytek dokrmuji. Vážím ji na váze vždy před a po kojení, není to moc přesné, obeslala jsem smskou svoje kamarádky, zda z nich některá nemá digitální kuchyňskou váhu do 5 kg. Tam bych viděla přesně, jak na tom opravdu jsme.

Kamarádky nezklamaly, ve středu bude digitální váha doma :-) Zítra jdeme k doktorce na čtrnáctidenní kontrolu, tak jsem zvědavá, jestli Terezka přece jen přibírá a roste.

3. 7. 2013Denisa
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Všechny články blogera

Moje cesta za miminkem (13) - Křtiny

Je další krásný den, odpoledne vyrážíme procházkou do města. Před porodem jsem viděla v jedné výloze krásné růžové dupačky s motýlky a slíbila jsem si, že jestli opravdu budeme mít holčičku, tak jí je tam koupím. Stále je měli, tak jsem si a snad... Celý článek »

Moje cesta za miminkem (7) - Zabydlujeme se

Terezka spí první noc doma jak dudek a na jídlo ji vždy musím budit. Abych pravdu řekla, mám problém vzbudit i sebe. Vždycky si nařizuji budík a když zazvoní, ještě se chvíli převaluji, než najdu sílu na miminkovské kolečko: přebalit, nakojit,... Celý článek »

Moje cesta za miminkem (4) - Je "to" tu!

Je sobota ráno, šestý den po termínu. Vyšetřuje mě pan doktor, který je určitě mladší než já, což mi přijde takový divný :-). A výsledek? Nic nového, žádný pokrok. Dnes očekávají 3 porody, takže mi porod vyvolají pouze v případě, že to u ostatních... Celý článek »

Moje cesta za miminkem (1)

Vždycky jsem si říkala, že chci mít své první miminko do 30, tak jsem to skoro stihla. Třicet mi bylo loni v listopadu. Téměř celé těhotenství jsem trpěla dopoledními nevolnostmi, takže jsem každý den až do osmého měsíce těhotenství žila vždy až... Celý článek »

Čeká vás "cesta za miminkem"

"Mezi kontrakcemi, které už jsou asi po 2 minutách, usínám vysílením. I přítel chvilkami zabere, když se zrovna trápím ve sprše. V tu chvíli nechápu, že plození dětí je tak složitě vymyšlený proces a ani nechápu matky, co mají víc dětí.  Celý článek »

Naposledy navštívené