Moje cesta za miminkem (13) - Křtiny

Je další krásný den, odpoledne vyrážíme procházkou do města. Před porodem jsem viděla v jedné výloze krásné růžové dupačky s motýlky a slíbila jsem si, že jestli opravdu budeme mít holčičku, tak jí je tam koupím. Stále je měli, tak jsem si a snad i Terezce udělala radost. No, zatím asi hlavně sobě :-)

Urputné stehy
Procházka mi dnes dala opravdu zabrat. Opět mám velké bolesti v místě stehů. Všechny jsou celkem pěkně zhojené, pouze jeden je stále jakoby živý a navíc je to místo i trochu oteklé. Doufám, že tam není nějaký zánět. Volala jsem svému gynekologovi, ale má dnes dovolenou. Tak to nechám na pondělí a poradím se s ním. Sice nám v porodnici říkali, ať v případě potíží jedeme tam, ale nějak mi to nemocniční prostředí přece jen stačilo, tak to zkusím nejprve u svého doktora.

Urputná migréna
Také na mě možná dolehla únava a nebo se vrací moje migrény. Třeští mě hlava, až mi je z toho na zvracení. Migrénami trpím od mala, asi dva roky se s nimi jako s migrénami léčím. Klasické prášky nezabírají, pouze ty vysloveně na migrénu.

Trápily mě vždy třídenní záchvaty, vždy dvakrát do měsíce. Nic moc. Byla jsem ráda, když mi pak začalo zabírat alespoň něco. V těhotenství jsem samozřejmě nic nebrala, ale asi od sedmého měsíce migrény naštěstí ustaly, takže jsem měla aspoň chvíli klid. Doufám, že dnešní bolest je pouze z únavy. Spím sice relativně dost, tak čest hodin, ale s častými přestávkami...

Ze křtin máme radost
Je sobota a Terezka "slaví" dvacet dní. Jsme celá rodina pohromadě, takže dopoledne vyrážíme do města, za panem farářem. Chceme nechat naši Terezku pokřtít, tak jdeme domluvit detaily. Křest jsme naplánovali na příští neděli, to bude Terezce přesně měsíc, už se moc těším!!

Křest je domluvený, ale mě opět hodně bolí stehy, dnes i břicho. Přítel tedy vzal Terezku v kočárku na procházku a já si aspoň na chvilku odpočinula. Je to vlastně poprvé, co jsem ji neměla u sebe. Zvláštní pocit.

Naše kráska
Doufám, že to nezakřiknu, ale Terezka má zatím stále pěknou kůžičku, žádné opruzeniny ani výrazné pupínky. Jen mě trápí, že má stále nazelenalou stoličku, podle sestřičky z porodnice to znamená, že je málo vyživovaná a může být hladová.

Nechávám ji pít, dokud chce, tak snad bude pěkně přibírat.

3. 7. 2013Denisa
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Všechny články blogera

Moje cesta za miminkem (7) - Zabydlujeme se

Terezka spí první noc doma jak dudek a na jídlo ji vždy musím budit. Abych pravdu řekla, mám problém vzbudit i sebe. Vždycky si nařizuji budík a když zazvoní, ještě se chvíli převaluji, než najdu sílu na miminkovské kolečko: přebalit, nakojit,... Celý článek »

Moje cesta za miminkem (4) - Je "to" tu!

Je sobota ráno, šestý den po termínu. Vyšetřuje mě pan doktor, který je určitě mladší než já, což mi přijde takový divný :-). A výsledek? Nic nového, žádný pokrok. Dnes očekávají 3 porody, takže mi porod vyvolají pouze v případě, že to u ostatních... Celý článek »

Moje cesta za miminkem (1)

Vždycky jsem si říkala, že chci mít své první miminko do 30, tak jsem to skoro stihla. Třicet mi bylo loni v listopadu. Téměř celé těhotenství jsem trpěla dopoledními nevolnostmi, takže jsem každý den až do osmého měsíce těhotenství žila vždy až... Celý článek »

Čeká vás "cesta za miminkem"

"Mezi kontrakcemi, které už jsou asi po 2 minutách, usínám vysílením. I přítel chvilkami zabere, když se zrovna trápím ve sprše. V tu chvíli nechápu, že plození dětí je tak složitě vymyšlený proces a ani nechápu matky, co mají víc dětí.  Celý článek »

Naposledy navštívené