Mrňousek :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Ahoj, jsem Lucie a mrňouskovi (náš pracovní název) bylo včera 11. týdnů. Jak to tak bývá, těhotenství nebylo úplně plánované, protože nebyl čas, nebyly podmínky, nebylo vhodné bydlení atd. a atd. :-) Však to určitě moc dobře znáte, prostě se našlo spoustu důvodů, proč ještě není čas...

Každopádně, když jsem zjistila, že jsem těhotná, zaplavil mě neskutečný pocit štěstí a radosti. :) Ta malá bytost uvnitř mě začala měnit spoustu věcí. První byl vztah mého manžela ke mně - jsem opečovávaná jako princezna. :)

Druhá byla moje zbytečná obava ohledně sportů. Naštěstí mám výbornou paní doktorku, která mě ubezpečila, že těhotenství není nemoc a tudíž není potřeba vše od základu měnit. A že právě tohoto jsem se bála nejvíce. Byla jsem totiž přihlášená na kurz Krav Maga a již nějaký ten rok dělám Pole dance, což nejsou sporty vhodné pro těhotné - tedy alespoň dle internetu.

Paní doktorka mě ujistila, že pokud budu poslouchat tělo, tak můžu oba sporty dělat třeba až do 5. měsíce. :)

Dalším takovým super sportem pro těhulky jsou lyže a snowboard - tam je to to samé, jen mi bylo doporučeno koupit si páteřový chránič a tím by mělo být riziko eliminováno na minimum. :) Můžu říci, že jsem každý druhý víkend na lyžích/snowboardu a jsem naprosto v klidu. Samozřejmě si člověk musí hlídat ostatní účastníky, ale to není na koordinaci zase až tak složité!

To samé ujištění padlo v souvislosti se sushi, plísňovými sýry a dalšími podobnými jídly... :D

Naštěstí mě netrápí žádné ranní nevolnosti a podobné neduhy, takže mimo únavy vůbec nevím, že jsem těhotná. :) Příští týden se chystáme oznámit "sladkou novinku" našim rodičům, tak uvidíme, jaké budou jejich reakce...

Příští týden opět na viděnou :)

 

Zuzka právě prožívá 10. týden těhotenství. Jak roste její miminko v bříšku a co se děje s ní?

 

 

23. 2. 2015Lucinka
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Všechny články blogera

Dovolená na horách :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Utíká to jako voda a malému je už 36. týdnů :- ) Ve středu jsem byla na další kontrole u paní doktorky, která potvrdila, že malý je v pořádku a vyvíjí se tak, jak má! Tato návštěva zde byla také poslední, protože na další... Celý článek »

„Dovolená“ ve Vídni :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden opět utekl jako voda a my jsme spolu už 33. týdnů. Vzhledem k mé dovolené máme možnost se navzájem více poznat a užít se! A aby nás na to nebylo málo, chystáme se za manželem do Vídně. Manžel se na nás už moc těší! A my... Celý článek »

Zase samé oslavy :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Jak jsme se měli tento týden? V pondělí na otočku přijel do Prahy manžel, takže jsme večer společně zašli na večeři, která byla výborná. Dali jsme si nějaké francouzské speciality, a jak nám bylo dobře! Celý článek »

Oslavy a nákupy, kam se podíváš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Musím říci, že tento týden utekl jako voda. Ve středu jsme s kamarádkou a jejím synem byli na Hradčanském náměstí na koncertě České filharmonie. Potom jsme si byli sednout a popovídat si, protože jsme se poměrně dlouho neviděli. Celý článek »

Výlet do Vídně :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden uplynul jako voda a už jsme opět tu. Ve čtvrtek jsem byla objednaná na kontrolu k paní doktorce. Ta malého zkontrolovala a vše je v naprostém pořádku. Malý má už kolem kila a cca 30 cm. :) Celý článek »

Hokej a Vídeň :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Víkend je opět za námi a my jsme tu s nejnovějšími zprávami ze světa. Tentokrát z Vídně. Tento týden se nesl ve znamení hokeje. Asi tak jako každý člověk v Praze i celé ČR jsme fandili našemu českému týmu a ačkoliv to s... Celý článek »

Máme kočárek :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tak se opět týden sešel s týdnem a my jsme již ve 22. týdnu. :) Tento týden byl ve znamení vyúčtování, sportu a pokračujících oslav. : -)  Celý článek »

Pokrok nezastavíš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Uteklo to jako voda a už jsme opět tady. :) Stále se potýkám s rýmou, ale vypadá to, že by konečně mohla být na ústupu! Kéž by! Celý článek »

Je to potvrzeno - bude to chlapeček :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tento týden byl ve znamení růstu a nakupování. :) Do tohoto týdne by mi rozhodně nikdo nehádal, že jsem již ve druhé polovině čtvrtého měsíce a nyní už mi pomalu, ale jistě začíná růst bříško. :-) Není to ještě nic extra... Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené