Návrat z dovolené, následné testy, 3D ultrazvuk a oslavy :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tak jak jsem psala již minule, část dovolené jsme s manželem proleželi z důvodu kontaminované vody v Dejvicích.

V pondělí, ihned po příjezdu, jsem se zastavila u své praktické doktorky, aby nás zkontrolovala, že jsme v pořádku. Doktorka nás poslala na krevní testy a na vyšetření moči. Výsledky měly být druhý den, ale poté, co jsem se tam dovolala, mi sdělili, že si mám zavolat až ve středu. Vyvstala otázka - co se děje? Když jsem ve středu volala do laboratoře, řekli mi, že mám zánět močových cest a že budu muset absolvovat další testy. Jak je možné, že mám zánět, když mi nic není? Dobrá otázka! Každopádně pro mě jen dobře, že nepociťuji žádné příznaky, ten minulý týden stačil.

Před měsícem jsme se s manželem domluvili, že bychom malého rádi viděli ještě předtím, než se narodí a proto jsme se objednali na 3D ultrazvuk. Musím říci, že je to neopakovatelný zážitek a že malý spolupracoval s paní doktorkou na výbornou. Během půlhodiny paní doktorka udělala přes 30 snímků! A ještě jsme se dozvěděli spoustu informací o průběhu porodu a dalších věcech. Takže vřele doporučuji!

V pátek jsme měli s manželem 5leté výročí svatby. :-) Chtěli jsme v pátek večer zajít na večeři, ale časově jsme to nestihli a proto jsme si v sobotu zašli na výborný oběd o třech chodech a vzhledem ke slunečnému počasí jsme se pak přesunuli na koupaliště na Stírce a užívali aktivního odpočinku. Večer jsme navštívili naše přátele a strávili s nimi příjemný večer u vína. :-)

Příští týden nás čeká 27. společný týden a já už se na něj moc těším!


 

Lucinka právě prožívá 26. týden těhotenství. Jak roste její miminko v bříšku a co se děje s ní?

 

9. 6. 2015Lucinka
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Všechny články blogera

Dovolená na horách :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Utíká to jako voda a malému je už 36. týdnů :- ) Ve středu jsem byla na další kontrole u paní doktorky, která potvrdila, že malý je v pořádku a vyvíjí se tak, jak má! Tato návštěva zde byla také poslední, protože na další... Celý článek »

„Dovolená“ ve Vídni :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden opět utekl jako voda a my jsme spolu už 33. týdnů. Vzhledem k mé dovolené máme možnost se navzájem více poznat a užít se! A aby nás na to nebylo málo, chystáme se za manželem do Vídně. Manžel se na nás už moc těší! A my... Celý článek »

Zase samé oslavy :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Jak jsme se měli tento týden? V pondělí na otočku přijel do Prahy manžel, takže jsme večer společně zašli na večeři, která byla výborná. Dali jsme si nějaké francouzské speciality, a jak nám bylo dobře! Celý článek »

Oslavy a nákupy, kam se podíváš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Musím říci, že tento týden utekl jako voda. Ve středu jsme s kamarádkou a jejím synem byli na Hradčanském náměstí na koncertě České filharmonie. Potom jsme si byli sednout a popovídat si, protože jsme se poměrně dlouho neviděli. Celý článek »

Výlet do Vídně :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden uplynul jako voda a už jsme opět tu. Ve čtvrtek jsem byla objednaná na kontrolu k paní doktorce. Ta malého zkontrolovala a vše je v naprostém pořádku. Malý má už kolem kila a cca 30 cm. :) Celý článek »

Hokej a Vídeň :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Víkend je opět za námi a my jsme tu s nejnovějšími zprávami ze světa. Tentokrát z Vídně. Tento týden se nesl ve znamení hokeje. Asi tak jako každý člověk v Praze i celé ČR jsme fandili našemu českému týmu a ačkoliv to s... Celý článek »

Máme kočárek :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tak se opět týden sešel s týdnem a my jsme již ve 22. týdnu. :) Tento týden byl ve znamení vyúčtování, sportu a pokračujících oslav. : -)  Celý článek »

Pokrok nezastavíš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Uteklo to jako voda a už jsme opět tady. :) Stále se potýkám s rýmou, ale vypadá to, že by konečně mohla být na ústupu! Kéž by! Celý článek »

Je to potvrzeno - bude to chlapeček :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tento týden byl ve znamení růstu a nakupování. :) Do tohoto týdne by mi rozhodně nikdo nehádal, že jsem již ve druhé polovině čtvrtého měsíce a nyní už mi pomalu, ale jistě začíná růst bříško. :-) Není to ještě nic extra... Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené