Numerologie jména miminka

KLUB TĚHULEK! LUCIE Tento článek jsem se rozhodla věnovat jedné zajímavé skutečnosti, kterou málokdo zná. Já sama to neznala, ale věděla jsem, že existuje spousta věcí jako je třeba horoskop na míru, životní číslo a různé. Zjistila jsem přes svou známou Janičku, že existuje speciální numerologie jména, kdy se počítá podle různých vzorečků a čísel z písmen. Jméno jako takové má svůj význam.

Celý minulý týden jsem skoro každý den měla návštěvu. Přijela kamarádka Bára, která je těhotná skoro stejně jako já a termín má pár dnů ode mě. Jsem moc ráda, že můžeme probírat intimnější věci, protože jsme na tom podobně a jsem ráda, že ví, o čem mluvím.

Další den přijela manželova maminka a vyprávěla, když byla těhotná, že byla za celé těhotenství jednou na ultrazvuku a nevěděla pohlaví. V tu chvíli jsem byla ráda za moji skvělou paní doktorku a její ultrazvuk! Další den k nám přišla manželova teta se strejdou a vyprávěli, jak byly jejich děti malé. Celý večer byl takový příjemný a vzpomínkový.

Napište Lucce do diskuse KLUBU TĚHULEK a popovídejte si i s dalšími těhulkami!

Následovalo setkání s kamarádkou Aničkou, která má skoro dvouletého Matýska a v bříšku schované miminko, které se má za pár dnů narodit a my stále nevíme, jestli je to holčička nebo chlapeček. Jely jsme na oběd a pak na výstavu věcí pro miminka. Na ten den nezapomenu, byl moc pěkný, výborný oběd v restauraci a pak výstava a příjemné povídání. Akorát k večeru se mi udělalo špatně z vydýchaného a přetopeného vzduchu.

Nikolka podle čísel

A teď k té numerologii. Janička se mě zeptala na jména, která máme vybraná a už od začátku víme, že to bude buď Nikolka, nebo Jindříšek a příjmení pro úplnost výpočtů. Rozbor jména Nikol- číslo její osobnosti je 11, má zdvojené ego, které může být využito i v dobrém. Číslo osobnosti je součet čísel z příjmení a jména.

Jméno Nikol má č. 7 - touha po nepoznaném, ztížená pozice a někdy mysticismus. Číslo je karmické, ale není nebezpečné, pokud ji bude využívat k pomoci druhým, pokud ne, obrátí se to potom proti ní. Na východní straně příjmení má Nikol č. 9 - vítězství, dosažení cíle, konec špatného a začátek dobrého, splnění přání. Na jihu má 11 taky. Mohla by být dobrým lékařem, nebo pečovatelkou, ale je zde nerozhodnost.

Dále výpočty tří třetin života neboli dekád. První třetina- konflikty, nestálost někdy i zlo. Druhá dekáda má klidné a harmonické, většinou úspěšné. Poslední třetina- vývoj tak dobrý, že může přílišným sebevědomím všechno zkazit. Shrnutí- pokud se bude směřovat dobrým směrem a svoji energii dobře využije, tak to bude dobré.

Jindřich podle čísel

Rozbor jména Jindřich - číslo jména 12, obětavost, člověk se k cíli dostává přes překážky. Pokud se ve vzorci objeví dvě 12 a více, člověk inklinuje k oběti pro druhé až v extrémní podobě, ale naštěstí má jednu 12!

Ve jméně má 48, což znamená více nepřátel, než přátel. Ve vzoru osudu budou házeny klacky pod nohy. Chce to najít rovnováhu v meditaci či umění. Příjmení má č. 3- umělecké ambice, ale také možná přelétavost.

První třetina života si nese č. 69 - číslo plné vášně a citů - celkem úspěšné. Druhá třetina má č. 76- nebezpečí rozvodů, nespokojenost v osobních vztazích, ale i se sebou samým. Třetí třetina má číslo 83 - sobectví , ego, problémy s uspořádáním vlastního života, hodně aktivity a energie i inteligence.

Celkové má vzorec 5 - pohyb, aktivita, flexibilita a někdy také nervní povaha. Člověk s tímto číslem bude mít spíše vztah k hubnutí, tělesná konstituce bude křehčí, bude plný nových myšlenek, které mohou mít celkově obrovský obsah.

Shrnutí - dříve nic takového jako rozbor numerologie jmen nebylo, máme svá jména a stejně žijeme tak jak umíme, ale mě tohle zajímá a i když třeba vím, že se mi něco z toho nelíbí, tak to můžu nějak ovlivnit, tak proč ne, jména se mi líbí a myslím si, že každý pokud chceme, si svoje dobré věci dokáže nějakým způsobem ovlivnit.

Můj start do života byl těžký, vyrůstala jsem jen s matkou, ale o to víc jsem šťastná za fungující a milující manželství a život v něm. Tak se na Vás budeme těšit zase za týden, užívejte hezkého podzimního počasí. Lucka a Bublinka!

Lucie právě prožila 18. týden těhotenství. Chcete vědět, co se v tomto týdnu děje s vaším tělem?

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Všechny články blogera

Ohlédnutí do minulosti a loučení

KLUB TĚHULEK! LUCIE Další týden je za námi a jako vždy musím zkonstatovat, jak ten čas nezadržitelně utíká. Tento článek je můj poslední a já se pokusím shrnout dobu, co jsem každé úterní ráno zasedla k počítači a psala jsem o svých pocitech a... Celý článek »

Nosím, nosíš, nosíme. Jsem indiánka :-)

KLUB TĚHULEK! LUCIE Hlásíme se s Niky opět po týdnu, strašně to rychle uteklo a nestačím se divit, jak to naše miminko roste a dělá každý den pokroky. Už se na nás cíleně směje a vypráví nám, sice to ještě nejsou žádné historky, ale má slibně... Celý článek »

Opravdu už měsíc?!

KLUB TĚHULEK! LUCIE Pořád tomu nějak nemůžu uvěřit, že je ten náš malý poklad na světě už jeden měsíc. Přijde mi, že jsme si malou přinesli z porodnice před týdnem.  Celý článek »

Naše třítýdenní štěstíčko

KLUB TĚHULEK! LUCIE Opět se hlásíme po týdnu, sice na to koukám lehce červenýma očima z nevyspání, jelikož dneska naše malá pijavička (jak jsem ji před pár dny začala přezdívat) se budila skoro po 2-3 hodinkách, měla hladík, že by snad spapala i... Celý článek »

Roste do krásy!

KLUB TĚHULEK! LUCIE Hlásíme se s Nikolkou opět po týdnu, naší holčičce bylo v sobotu 14 dní a je to den ode dne šikovnější slečna!  Celý článek »

První týden života naší holčičky

KLUB TĚHULEK! LUCIE pvní týden života naší holčičky byl provázený spoustu vyšetření a dohledu lékařů a spoustu zajímavých výsledků a ještě zajímavějších lékařských postupů. Více ve článku. Celý článek »

Odpočítáváme!

KLUB TĚHULEK! LUCIE Odpočítáváme každý den, co jsem ještě v celku, poslední dny před porodem letí nezadržitelnou rychlostí a dnes na mě koukalo číslo 10 dní do našeho velkého třesku! :-) Sice první termín už Nikol prošvihla, ale určitě se jako... Celý článek »

Večírek v Soptíkovském stylu

KLUB TĚHULEK! LUCIE Týden zase utekl jako velká voda a já jsem stále celá, spíše tedy pořád těhotná. :- ) Naše mamánkovská Nikolka se mě drží jako klíšťátko a to podle doktorky už minimálně 14 dnů mám rodit.  Celý článek »

Cvičná jízda do porodnice

KLUB TĚHULEK! LUCIE Hlásíme se s Nikolkou ještě v bříšku po týdnu, co zase utekl jako voda! Ty poslední týdny spoustu nastávajícím maminkám prý neutíkají a já jen nestíhám otáčet listy na kalendáři. Celý článek »

Niky je naše spěchalka

KLUB TĚHULEK! LUCIE Někomu se zdají poslední týdny do konce těhotenství celkem dlouhé a má pocit,že se šíleně vlečou a vůbec to neubíhá. V mém případě mi přijde doba neskutečně rychlá, strašně to utíká a čas se nemilosrdně řítí ke zdárnému konci a... Celý článek »

Příjemné zařizování

KLUB TĚHULEK! LUCIE Hlásíme se s Nikolkou v bříšku zase po týdnu. Uteklo to jako voda a pomalu ale jistě začínám odpočítávat dny, kdy bude malinká mezi námi. Celý článek »

Prodloužená... Nekonečná...

KLUB TĚHULEK! LUCIE Celé Vánoce jsem si nepřála nic jiného, než aby pořádně mrzlo a sněžilo. Příroda respektive mocnější vliv způsobil jarní počasí a teploty se vyšplhaly kolikrát až skoro k jarním teplotám a sníh se odložil na neurčito. Teď zase... Celý článek »

Rekonstrukce

KLUB TĚHULEK! LUCIE Následující dny mě přesvědčily a utvrdily v tom, že už mi dochází má ohebnost a rychlost, stává se ze mě človíček věčně skučící, jak mě všechno bolí a nejlepší na tom všem je, že mi zvětšující se bříško připomíná fakt, že už za... Celý článek »

Úplněk a předporodní kurz

KLUB TĚHULEK! LUCIE Období úplňku na mě působí velice silně a stávkuje mi spánek. Chodím spát až kolem druhé ranní hodiny, protože dřív nezaberu a pak se po dvou až třech hodinách budím na wc. Kolikrát potom co se vrátím, koukám dlouho do stropu... Celý článek »

Tatínku a já tě kopnu!

KLUB TĚHULEK! LUCIE Tento týden byl odpočinkový, polehávací a regenerovací. Byla jsem hrozně unavená a celkově vyčerpaná z pobytu v nemocnici a celé té virozy, co jsem chytla, ještě jako bonus jsem si z nemocnice dovezla rýmu, takže jsem byla... Celý článek »

Silvestr a dramatický vstup do Nového roku

Vánoce proběhly v poklidu, užívali jsme si každé krásné pohádky, na Štědrý den jsme nazdobili stromeček a já dobalovala tajně pár dárečků, co jsem nestihla předchozí den. Manžel dělal bramborový salát. Venku to vypadalo spíš jako na jaře, ale... Celý článek »

Drink prosím vychladit, děkuji!

KLUB TĚHULEK! LUCIE Největší radost z celého vánočního – svátečního obžerství jsem pocítila dnes ráno při vážení v zázemí sestřiček v Podolí. Hrozně jsem se bála stoupnout na váhu, abych jim ji tam nestrhla. Připadala jsem si jak kulička po tom... Celý článek »

Dárky, pohádky a cukroví.

KLUB TĚHULEK! LUCIE Konečně si užívám pohádek a vánočních romantických filmů. Dávají občas v televizi takové ty staré klasiky- Básníky, včera Sněženky a machry. I když jsem to viděla několikrát, stejně se u toho pořád směju. Nesmím opomenout... Celý článek »

Vánočka

KLUB TĚHULEK! LUCIE V pondělí ráno jsem měla telefonát z fotoateliéru, že se jim uvolnilo ve středu místo a můžeme nafotit fotky do článku. Měla jsem velkou radost, protože při prvním focení jsem si připadala spíše jako víc najedená, než těhotná.... Celý článek »

Vánoce jsou tady!

KLUB TĚHULEK! LUCIE Ze všech stran slyším vánoční písničky. Davové šílenství v nákupních řetězcích, kde byl tuk na pečení za 11 Kč, musím se přiznat, že i já jsem naklusala s košíkem a nakoupila na celé vánoční pečení. Hlídat mouku v akci,... Celý článek »

Zvětšování

KLUB TĚHULEK! LUCIE Vím, že se občas opakuji, ale tento týden byl překvapivě zase náročný a velice hektický. Vlastně na jednu stranu jsem ráda, že se na rizikovém nenudím a jen neležím jak lazar a nebojím se cokoliv udělat. Dá se říct, že mám... Celý článek »

Natvrdo či naměkko?

KLUB TĚHULEK! LUCIE Říkám si, že se mi spousta věcí plní a mám takové to šťastné období. Jsou měsíce, kdy si říkám tak teď to není zrovna ono, bude líp a člověk doufá v nějaké lepší časy. Občas se stane, že se to zasekne a dlouho ony lepší časy... Celý článek »

Půlka zdárně za mnou!

KLUB TĚHULEK! LUCIE Z internetu na mě koukají články, že už mám polovinu těhotenství za sebou a že mě čeká za chvíli velké finále! A mé pocity? Mám radost, už aby to bylo, strašně se na tu naší holčičku těšíme! Celý článek »

Procházky se psem

KLUB TĚHULEK! LUCIE Tento týden bylo moc krásné počasí a já vyrážela skoro každý den na procházky s naší fenkou staforda Darinou. Darina byla nadšená, že se může proběhnout a lítat sem a tam v šustivých listech a dovádět s ostatními psi co se... Celý článek »

Trocha plánování

Musím znovu zopakovat, že se cítím lépe a lépe. Známí si toho taky všimli a říkají mi, že úplně zářím. Je pravda co se traduje a potvrzuji tvrzení o lepších zítřkách po 12 týdnu, sice je to u mě o dva týdny posunuté, ale i to se cení. Ze začátku... Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené