Oslavy a nákupy, kam se podíváš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Musím říci, že tento týden utekl jako voda. Ve středu jsme s kamarádkou a jejím synem byli na Hradčanském náměstí na koncertě České filharmonie. Potom jsme si byli sednout a popovídat si, protože jsme se poměrně dlouho neviděli.

Ve čtvrtek jsme měli firemní teambuilding, ten jsem si samozřejmě nemohla nechat ujít! Tento rok jsem tam byla jediná toulka. :) Ale to nám nezabránilo v tom, že náš tým obdržel cenu za 1. místo! Takže se potvrdilo rčení, že těhotná neznamená nemocná!! Měli jsme vymyslet a zahrát krátký film na téma "Reklama na naše služby". Malý si dokonce v jednom skeči zahrál hlavní roli a musím říci, že se mu to asi moc líbilo, protože byl celý den hodný, anebo byl celý paf z množství jídla, které jsem ten den spořádala - po malých porcích, ale skoro pořád! A hlavně jablíčka tam byla výborná.

V sobotu jsme s manželem vyrazili na nákupy do našeho místního obchodního centra. Potřebovali jsme koupit dárky pro švagrovou, která již měla narozeniny a pro moji maminku, která narozeniny teprve bude mít a také pro naše kamarády, kteří si oblíbili pivní kosmetiku od Manufaktury a dokonce ji po Rakousku šíří dál... Potom jsme koupili nějaké drobnosti a praktické věci do rakouského bytu, novou powerbanku, knížky o těhotenství a německou konverzaci, která se mi zanedlouho bude velice hodit. :)

Večer jsme v rámci oslav narozenin mého manžela, švagrové a tchýně grilovali. A jako sladká tečka celého večera byly připraveny dva dorty, které byly opravdu výtečné!

V neděli jsme dělali "jarní úklid" v botách, pak i v šanonech v garáži a nakonec umisťovali jsme věci pro malého do skříní.

Začínám také řešit předporodní kurzy a cvičení pro těhotné, protože mi to většina maminek a hlavně moje maminka doporučila. Tak uvidíme, jaké budou...

Mějte se hezky a zase za týden :)


 

Lucinka právě prožívá 28. týden těhotenství. Jak roste její miminko v bříšku a co se děje s ní?

 

23. 6. 2015Lucinka
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Všechny články blogera

Dovolená na horách :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Utíká to jako voda a malému je už 36. týdnů :- ) Ve středu jsem byla na další kontrole u paní doktorky, která potvrdila, že malý je v pořádku a vyvíjí se tak, jak má! Tato návštěva zde byla také poslední, protože na další... Celý článek »

„Dovolená“ ve Vídni :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden opět utekl jako voda a my jsme spolu už 33. týdnů. Vzhledem k mé dovolené máme možnost se navzájem více poznat a užít se! A aby nás na to nebylo málo, chystáme se za manželem do Vídně. Manžel se na nás už moc těší! A my... Celý článek »

Zase samé oslavy :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Jak jsme se měli tento týden? V pondělí na otočku přijel do Prahy manžel, takže jsme večer společně zašli na večeři, která byla výborná. Dali jsme si nějaké francouzské speciality, a jak nám bylo dobře! Celý článek »

Výlet do Vídně :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden uplynul jako voda a už jsme opět tu. Ve čtvrtek jsem byla objednaná na kontrolu k paní doktorce. Ta malého zkontrolovala a vše je v naprostém pořádku. Malý má už kolem kila a cca 30 cm. :) Celý článek »

Hokej a Vídeň :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Víkend je opět za námi a my jsme tu s nejnovějšími zprávami ze světa. Tentokrát z Vídně. Tento týden se nesl ve znamení hokeje. Asi tak jako každý člověk v Praze i celé ČR jsme fandili našemu českému týmu a ačkoliv to s... Celý článek »

Máme kočárek :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tak se opět týden sešel s týdnem a my jsme již ve 22. týdnu. :) Tento týden byl ve znamení vyúčtování, sportu a pokračujících oslav. : -)  Celý článek »

Pokrok nezastavíš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Uteklo to jako voda a už jsme opět tady. :) Stále se potýkám s rýmou, ale vypadá to, že by konečně mohla být na ústupu! Kéž by! Celý článek »

Je to potvrzeno - bude to chlapeček :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tento týden byl ve znamení růstu a nakupování. :) Do tohoto týdne by mi rozhodně nikdo nehádal, že jsem již ve druhé polovině čtvrtého měsíce a nyní už mi pomalu, ale jistě začíná růst bříško. :-) Není to ještě nic extra... Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené