Pohádkové těhotenství

KLUB TĚHULEK! BARČA Přemýšlím, co všechno se za posledních sedm dní událo, ale všechny vzpomínky přebíjí zážitky ze včerejšího focení v Praze. Nefotím se nijak ráda, na svatbě jsme měli fotografa kamaráda, který nás s manželem znal a věděl, že žádné umělecké pozice z nás nedostane, takže když jsem dostala termín na focení pro Babyweb, měla jsem trochu obavy.

Vzali jsme si s manželem oba volno v práci a vyrazili do Prahy, před focením jsem využila čas a navštívila sestřenici, která má tříměsíčního chlapečka. Moc jsem si návštěvu užila, malý je hrozně hodné a klidné dítě. Snažila jsem se vyptat na spoustu věcí ohledně těhotenství i porodu, pozorně jsem sledovala, jak se takové mimčo uvazuje do šátku a v praxi viděla i bezplenkovou metodu, což vypadá suprově, ale zároveň i složitě.

Po návštěvě jsem vyrazila do ateliéru, kde mě nalíčili a učesali – když jsem se viděla v zrcadle, tak jsem se skoro nepoznala. Paní fotografka byla šikovná a myslím, že si se mnou dobře poradila. Já si to užila a na fotky už se moc těším. Na konci přišel manžel, tak nám udělala i jednu společnou. A pak už cesta po D1 domů. Celý den byl fajn a malý občas zakopal, aby dal vědět, že je pořád se mnou. :-)

O víkendu jsme pořádali v naší vesnici dětský den. Pojali jsme to pohádkově a na stanovištích pro děti byli v pohádkových kostýmech. S manželem jsme byli za Rumcajse s Mankou. Pár známých, kteří nevěděli, že čekáme mimčo (a v kostýmu Manky břicho nebylo až tak vidět), dostalo odpověď na otázku, kde máme Cipíska, že za pár měsíců už tady bude s námi. Akci jsem si užila, na stanovišti před námi byl vlk s Karkulkou, takže chudáci některé děti přišly k nám úplně zaražené a vystrašené.

Dohodli jsme se s manželem, že když si půjde zaběhat, tak já vezmu kolo a pojedu s ním na kole. Ale při první vyjížďce jsem zjistila, jak jsem se v duchu přecenila, ani na kole jsem mu nestačila. :-) Ale projížďky na kole jsou fajn, doufám, že ještě nějakou dobu mi břicho při šlapání nebude nijak vadit. A pořád se těším, až si pěkně zaplavu, krytý bazén už zavřeli a ven jsem ještě nevyrazila. Třeba to vyjde tento týden. Mějte se krásně.


Barča je ve 23. týdnu těhotenství. Chcete vědět, co se děje s jejím tělem?

15. 6. 2016Barča
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Všechny články blogera

Sžívání se

KLUB TĚHULEK! BARČA Napsání dalšího článku po návratu z porodnice mi trvalo déle než jsem si myslela, docela mě režim s mimčem překvapil. :-) Ale pomalu se sžíváme a hlavně si to užíváme. Jsem tak plná dojmů a krásných zážitků, že ani nevím, kde... Celý článek »

Jsme tři

KLUB TĚHULEK! BARČA Tento příspěvek píšu z oddělení šestinedělí, protože předevčírem se narodilo naše zlatíčko, náš poklad. Celý článek »

Ospalá nespavost

KLUB TĚHULEK! BARČA Dnešní článek začínám psát ve dvě v noci. Posledních pár dní mě trápí nespavost, večer si unavená lehnu do postele, ale nedokážu usnout, převracím se ze strany na stranu (což mi zabere dost času, takže to aspoň nějak utíká:-))... Celý článek »

Celá nafouklá

KLUB TĚHULEK! BARČA Omlouvám se, že začnu dnešní článek pesimisticky, ale musím přiznat, že poslední týdny těhotenství mi dávají zabrat. Mám tři týdny do termínu porodu a poslední dva týdny mi začaly různé zdravotní komplikace, které se mi celé... Celý článek »

Připadám si krásná

KLUB TĚHULEK! BARČA Krásné letní počasí si teď, když mám více volna od práce, naplno užívám. Minulou sobotu jsme byli na nádherné svatbě, která se konala venku. Počasí vyšlo skvěle, nevěsta byla krásná a na obřadu to vypadalo jako na výstavě... Celý článek »

Nákupy a zařizování

KLUB TĚHULEK! BARČA Čas tak strašně rychle letí, že bych si přála mít kouzelnou hůlku a na chvíli všechno zastavit. Zastavit a užívat si svoje těhotenství, které se tak rychle blíží do finále.  Celý článek »

Bříško jako kámen

KLUB TĚHULEK! BARČA Tento týden jsme od pátku do neděle byli na malém hudebním festivalu. Nebylo tam moc lidí, spousta jich s sebou měla malé děti, takže festival to byl poklidný a moc jsem si to užila.  Celý článek »

Skvěle využité volno

KLUB TĚHULEK! BARČA Od doby, co jsem nastoupila po škole do práce, jsem zažila první dovolenou, kterou jsem strávila celou doma a nikam nevycestovala. A musím říct, že to bylo super. Využila jsem volno k tomu, abych vyklidila všechny skříně v... Celý článek »

Všechno krásně šlape

KLUB TĚHULEK! BARČA Tento týden utekl jako voda, zdá se mi, že čas letí čím dál rychleji, ale vlastně mi to ani nevadí, protože už se hrozně těším, až budu mít v náručí naše miminko. Ono se určitě taky těší, protože se ozývá čím dál víc, ty pohyby... Celý článek »

Zpátky v práci

KLUB TĚHULEK! BARČA Tento týden pro mě začal ještě před návratem do práce návštěvou nemocnice kvůli testu na těhotenskou cukrovku. Jsem zvyklá snídat hned po probuzení, takže už když jsem dorazila do nemocnice, měla jsem hlad jako vlk. Tak jsem se... Celý článek »

Relax a pohoda

KLUB TĚHULEK! BARČA Zdravím po kratší odmlce, za kterou se musím omluvit. Na dovolené jsem úplně vypnula a článek jsem minulý týden nenapsala. Dovolenou jsem si maximálně užila a bylo to přesně to, co jsem potřebovala.  Celý článek »

Už se vidím na dovolené

KLUB TĚHULEK! BARČA Ačkoliv už je venku krásně, pořád se mi nepodařilo najít si čas vyrazit plavat. Nijak ale nezoufám, už tuto neděli s manželem vyrážíme na dovolenou, takže vidina koupání je hodně blízko. :-) Celý článek »

Konečně kope

KLUB TĚHULEK! BARČA Týden opět utekl jako voda. Pro mě to byl hlavně týden plný pohybů miminka, protože po prvním nesmělém kopnutí se miminko postupně ozývá čím dál víc a já nemám pochyb o tom, že je ve mně. Celý článek »

Zakázané ovoce

KLUB TĚHULEK! BARČA Tento týden utekl jako voda a za mnou je polovina těhotenství. Jestli ta druhá půlka uteče stejně rychle, tak se ani nenaděju a mimčo už tu bude s námi.  Celý článek »

Moje aktivní těhotenství

KLUB TĚHULEK! BARČA Ahoj všem, jsem moc ráda, že jsem dostala příležitost podělit se s vámi o svoje zážitky a pocity z průběhu mého těhotenství. Jmenuju se Barča, je mi třicet let a s manželem čekáme první miminko. Nyní jsem ve 20. týdnu a kdybych... Celý článek »

Naposledy navštívené