Připadám si krásná

KLUB TĚHULEK! BARČA Krásné letní počasí si teď, když mám více volna od práce, naplno užívám. Minulou sobotu jsme byli na nádherné svatbě, která se konala venku. Počasí vyšlo skvěle, nevěsta byla krásná a na obřadu to vypadalo jako na výstavě dětských kočárků, protože většina hostů sebou měla aspoň jedno mimčo. :-)
foto: Fotopromě

Foto z ateliéru rodinné fotografie Fotopromě.cz


Dokonce zde byla i jedna maminka s třítýdenní holčičkou, která byla úplně rozkošná. Bylo to moc fajn, člověk se dozvěděl spoustu zajímavých informací o dětech i o tom, jak se dá dobře fungovat už s malinkými miminky. A abych navázala na název mého dnešního článku, připadala jsem si celý den moc krásná. Opravdu si teď svůj stav užívám, bříško a prsa se ještě zvětšují, ale jinak zůstávám na normální velikosti.

Na začátku těhotenství mi moje mamka řekla, že když čekala mě i mou sestru, tak se jí hodně zvětšily boky a já se toho celkem bála, ale vypadá to, že teď už snad za těch pár posledních týdnů do porodu nějak extra rozkydnout nemůžu.

Minulý týden jsem taky absolvovala další focení v ateliéru. Do Prahy se mnou vyrazila sestra, vydaly jsme se vlakem a pojaly to jako celodenní výlet. Focení bylo super, fotky už jsem viděla a jsou moc hezké, fotografka nám udělala i moc krásnou společnou fotku. Po focení jsme si prošly některé památky Prahy a večer vyrazily zpátečním vlakem na Moravu. Takto jsem prožila svůj první den mateřské dovolené.

Tento víkend se konal parádní závod půlmaraton Moravským krasem. Poslední tři roky jsem jej vždycky běžela a tak mi letos bylo líto, že jej absolvuju jenom jako divák. Počasí bylo letos náročné, teplota přes třicet stupňů, ale všichni běžci to ve zdraví zvládli. Moc se těším, až budu moct zase vyběhnout a představuju si, jaké to bude po tak dlouhé pauze a taky hodně přemýšlím o tom, zda zvládnu zase dostatečně natrénovat. Vím, že všechno bude záležet na tom, jak proběhne porod, jak to budu s miminkem zvládat a že se nedá dopředu nic z toho naplánovat a těším se na to a zároveň mám i strach.

Termín porodu už se teď blíží čím dál víc a tak si dávám za cíl si příští týden pomalu začít chystat tašku do porodnice a nakoupit potřebné věci pro mimčo.

Mějte se a ahoj zase příště.


Barča je ve 33. týdnu těhotenství. Chcete vědět, co se děje s jejím tělem?

 

30. 8. 2016Barča
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Všechny články blogera

Sžívání se

KLUB TĚHULEK! BARČA Napsání dalšího článku po návratu z porodnice mi trvalo déle než jsem si myslela, docela mě režim s mimčem překvapil. :-) Ale pomalu se sžíváme a hlavně si to užíváme. Jsem tak plná dojmů a krásných zážitků, že ani nevím, kde... Celý článek »

Jsme tři

KLUB TĚHULEK! BARČA Tento příspěvek píšu z oddělení šestinedělí, protože předevčírem se narodilo naše zlatíčko, náš poklad. Celý článek »

Ospalá nespavost

KLUB TĚHULEK! BARČA Dnešní článek začínám psát ve dvě v noci. Posledních pár dní mě trápí nespavost, večer si unavená lehnu do postele, ale nedokážu usnout, převracím se ze strany na stranu (což mi zabere dost času, takže to aspoň nějak utíká:-))... Celý článek »

Celá nafouklá

KLUB TĚHULEK! BARČA Omlouvám se, že začnu dnešní článek pesimisticky, ale musím přiznat, že poslední týdny těhotenství mi dávají zabrat. Mám tři týdny do termínu porodu a poslední dva týdny mi začaly různé zdravotní komplikace, které se mi celé... Celý článek »

Nákupy a zařizování

KLUB TĚHULEK! BARČA Čas tak strašně rychle letí, že bych si přála mít kouzelnou hůlku a na chvíli všechno zastavit. Zastavit a užívat si svoje těhotenství, které se tak rychle blíží do finále.  Celý článek »

Bříško jako kámen

KLUB TĚHULEK! BARČA Tento týden jsme od pátku do neděle byli na malém hudebním festivalu. Nebylo tam moc lidí, spousta jich s sebou měla malé děti, takže festival to byl poklidný a moc jsem si to užila.  Celý článek »

Skvěle využité volno

KLUB TĚHULEK! BARČA Od doby, co jsem nastoupila po škole do práce, jsem zažila první dovolenou, kterou jsem strávila celou doma a nikam nevycestovala. A musím říct, že to bylo super. Využila jsem volno k tomu, abych vyklidila všechny skříně v... Celý článek »

Všechno krásně šlape

KLUB TĚHULEK! BARČA Tento týden utekl jako voda, zdá se mi, že čas letí čím dál rychleji, ale vlastně mi to ani nevadí, protože už se hrozně těším, až budu mít v náručí naše miminko. Ono se určitě taky těší, protože se ozývá čím dál víc, ty pohyby... Celý článek »

Zpátky v práci

KLUB TĚHULEK! BARČA Tento týden pro mě začal ještě před návratem do práce návštěvou nemocnice kvůli testu na těhotenskou cukrovku. Jsem zvyklá snídat hned po probuzení, takže už když jsem dorazila do nemocnice, měla jsem hlad jako vlk. Tak jsem se... Celý článek »

Relax a pohoda

KLUB TĚHULEK! BARČA Zdravím po kratší odmlce, za kterou se musím omluvit. Na dovolené jsem úplně vypnula a článek jsem minulý týden nenapsala. Dovolenou jsem si maximálně užila a bylo to přesně to, co jsem potřebovala.  Celý článek »

Už se vidím na dovolené

KLUB TĚHULEK! BARČA Ačkoliv už je venku krásně, pořád se mi nepodařilo najít si čas vyrazit plavat. Nijak ale nezoufám, už tuto neděli s manželem vyrážíme na dovolenou, takže vidina koupání je hodně blízko. :-) Celý článek »

Pohádkové těhotenství

KLUB TĚHULEK! BARČA Přemýšlím, co všechno se za posledních sedm dní událo, ale všechny vzpomínky přebíjí zážitky ze včerejšího focení v Praze. Nefotím se nijak ráda, na svatbě jsme měli fotografa kamaráda, který nás s manželem znal a věděl, že... Celý článek »

Konečně kope

KLUB TĚHULEK! BARČA Týden opět utekl jako voda. Pro mě to byl hlavně týden plný pohybů miminka, protože po prvním nesmělém kopnutí se miminko postupně ozývá čím dál víc a já nemám pochyb o tom, že je ve mně. Celý článek »

Zakázané ovoce

KLUB TĚHULEK! BARČA Tento týden utekl jako voda a za mnou je polovina těhotenství. Jestli ta druhá půlka uteče stejně rychle, tak se ani nenaděju a mimčo už tu bude s námi.  Celý článek »

Moje aktivní těhotenství

KLUB TĚHULEK! BARČA Ahoj všem, jsem moc ráda, že jsem dostala příležitost podělit se s vámi o svoje zážitky a pocity z průběhu mého těhotenství. Jmenuju se Barča, je mi třicet let a s manželem čekáme první miminko. Nyní jsem ve 20. týdnu a kdybych... Celý článek »

Naposledy navštívené