První krok

Ahoj, čau, nazdar.

Ode dneška jsem si řekla, že ten svůj život od základu změním. Když jsem napsala svůj první článek tady na Babywebu, jakoby se ve mě něco zlomilo. A tak si říkám, není pozdě něco měnit? Ve 30ti?

Ne není, aspoň si to myslím, šla jsem kolem 15hodiny pro holčičku do školky a po cestě autem mě napadlo, že s tím svým životem něco prostě udělám. Nebudu měnit sebe samotnou ani lidi kolem sebe, ale změním situaci ve které se momentálně nacházíme jako rodina. A to v té finanční. Bohužel, jak jsem psala v předešlém článku, jsem bez práce a bez peněz, protože ten náš skvělý stát, kde se Ti nahoře ani nemohou domluvit, kdo nám vlastně bude vládnout, mi prostě nic nedá, ani příspěvek na dítě :( holt chcípni ale nás neotravuj.

Nicméně jsem zašla do nové banky, založit si nový účet, kde nemusím nic platit. U staré banky, když jsem si spočítala kolik měsíčně utratím jen za poplatky, jsem se nestačila divit!!!

Takže to byl můj první krok změny života...nad dalším přemýšlím. Nejlépe se mi přemýšlí při jízdě v autě, tak uvidíme, co mě napadne hned zítra ráno.

Dámy, slečny, holky máte taky pocit, že chcete něco změnit, ale nejde to? Věřte mi, že to jde a stačí od úplně malé prkotinky a hned je lepší nálada na světě.

Napiše nebo reagujte, potřebuji Vaší zpětnou vazbu. Díky

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Všechny články blogera

Druhý krok

Druhým krokem bych začla na úvod skromně. Momentálně jsem ve fázi očekávání a plná nadějí. Pokud všechno klapne, tak jak by mělo, budu ta nejšťastnější ženská pod sluncem. Vím, že nebudu jediná, ale i tak :) Jsem nebo nejsem divná, že mám radost... Celý článek »

Naposledy navštívené