První týden doma aneb čas návštěv :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Filípek je zatím velmi hodné miminko :-) To samozřejmě ještě neznamená, že se to časem nezmění.

První dny doma byly super :-) Manžel měl dva týdny dovolenou a s Filípkem mi poctivě pomáhal. Zatímco jsem kuchtila něco v kuchyni či se byla vysprchovat, manžel malého hlídal a vyloženě si to užíval!

Druhý den, co jsme byli doma, nás přijeli navštívit moji rodiče :-) Původně jsem jim chtěla upéct nějakou dobrotu, ale bohužel jsem se "zasekla" při vaření oběda - ragú z dýně :-) Nakonec to dopadlo tak, že místo dobroty jsem servírovala obědové menu :-D Ale všichni byli strašně nadšení a "obědo-večeři" mi pochválili, že byla naprosto výborná! Ještě aby ne, když to trvalo čtyři hodiny, než se to celé uvařilo...

Třetí den jsme se rozhodli, že vyzkoušíme kočárek a vyvětráme se venku :-) Počasí sice bylo trochu proměnlivé, ale to nám nevadilo, protože jsme se vydali jen autem na nedalekou Kunětickou horu. S sebou jsme vzali také naši labradorku Citynku, která byla z procházky nadšená nejvíce z nás všech!

Po hodince procházky okolo hradu a blízkém okolí jsme vyrazili nazpět domů, protože se blížil čas kojení...

V neděli jsem s malým poprvé šla doučovat. A musím říci, že jsem byla mile překvapená, jak Filípek celou dobu krásně spinkal... :-)

31. 10. 2015Lucinka
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Všechny články blogera

Dovolená na horách :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Utíká to jako voda a malému je už 36. týdnů :- ) Ve středu jsem byla na další kontrole u paní doktorky, která potvrdila, že malý je v pořádku a vyvíjí se tak, jak má! Tato návštěva zde byla také poslední, protože na další... Celý článek »

„Dovolená“ ve Vídni :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden opět utekl jako voda a my jsme spolu už 33. týdnů. Vzhledem k mé dovolené máme možnost se navzájem více poznat a užít se! A aby nás na to nebylo málo, chystáme se za manželem do Vídně. Manžel se na nás už moc těší! A my... Celý článek »

Zase samé oslavy :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Jak jsme se měli tento týden? V pondělí na otočku přijel do Prahy manžel, takže jsme večer společně zašli na večeři, která byla výborná. Dali jsme si nějaké francouzské speciality, a jak nám bylo dobře! Celý článek »

Oslavy a nákupy, kam se podíváš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Musím říci, že tento týden utekl jako voda. Ve středu jsme s kamarádkou a jejím synem byli na Hradčanském náměstí na koncertě České filharmonie. Potom jsme si byli sednout a popovídat si, protože jsme se poměrně dlouho neviděli. Celý článek »

Výlet do Vídně :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden uplynul jako voda a už jsme opět tu. Ve čtvrtek jsem byla objednaná na kontrolu k paní doktorce. Ta malého zkontrolovala a vše je v naprostém pořádku. Malý má už kolem kila a cca 30 cm. :) Celý článek »

Hokej a Vídeň :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Víkend je opět za námi a my jsme tu s nejnovějšími zprávami ze světa. Tentokrát z Vídně. Tento týden se nesl ve znamení hokeje. Asi tak jako každý člověk v Praze i celé ČR jsme fandili našemu českému týmu a ačkoliv to s... Celý článek »

Máme kočárek :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tak se opět týden sešel s týdnem a my jsme již ve 22. týdnu. :) Tento týden byl ve znamení vyúčtování, sportu a pokračujících oslav. : -)  Celý článek »

Pokrok nezastavíš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Uteklo to jako voda a už jsme opět tady. :) Stále se potýkám s rýmou, ale vypadá to, že by konečně mohla být na ústupu! Kéž by! Celý článek »

Je to potvrzeno - bude to chlapeček :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tento týden byl ve znamení růstu a nakupování. :) Do tohoto týdne by mi rozhodně nikdo nehádal, že jsem již ve druhé polovině čtvrtého měsíce a nyní už mi pomalu, ale jistě začíná růst bříško. :-) Není to ještě nic extra... Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené