Registrace napoprvé a napotřetí a Masopust :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tak Vás všechny opět po týdnu zdravím. :) Jaký byl ten Váš? Můj docela adrenalinový...tentokrát ne, co se týká sportů, ale kvůli registraci do porodnice!

Od té doby co vím, že jsem těhotná, jsem uvažovala o dvou porodnicích - ÚPMD v Podolí a FTN v Krči. Takže o víkendu jsem rozeslala mamce a manželovi instrukce včetně předvyplněných osobních dat, abychom byli dostatečně připraveni a jen čekali na pondělí ráno - respektive na 8.00, kdy se brány online přihlašování otevřou. A ejhle, ve chvíli kdy se brány otevřely, se zároveň okamžitě objevilo oznámení, že už bylo registrováno 12 uživatelek, což je maximální denní limit. : -( Naštěstí se manželovi povedlo mě registrovat do FTN v Krči, takže úspěšnost byla alespoň 50%. :-) Každopádně nevím proč, ale z nějakého důvodu jsem chtěla zaregistrovat do ÚPMD v Podolí.... V úterý ráno jsme byli opět neúspěšní! Už jsem se začala smiřovat s faktem, že budu rodit v Krči. Nicméně ve středu ráno velice neočekávaně přišel potvrzující email z ÚPMD, že jsem úspěšně zaregistrovaná a že se do 7 kalendářních dnů mám dostavit k osobní registraci. :-) JUPÍÍ!! Má radost byla nezměrná. :-) Takže maminko, díky moc za pomoc! Hned byl ten svět veselejší. :-D

V sobotu večer jsme spolu s celou mou rodinou šli na Masopust, který se konal v mém rodném městě. Celý večer jsme se výborně bavili, potkali jsme spoustu známých, které nejčastěji zajímalo, jak se mám a jak se má mrňousek. : - ) Hlavní bylo, že jsem měla možnost trávit čas spolu s celou rodinou. :-) A tak to má být....

V pondělí se chystám na osobní registraci do ÚPMD v Podolí, tak doufám, že tam nevyvstane nějaký problém. Držte mi pěsti :-)

Uvidíme se zase za týden! :-) Mějte se zatím moc hezky.


 

Lucinka právě prožívá 15. týden těhotenství. Jak roste její miminko v bříšku a co se děje s ní?

24. 3. 2015Lucinka
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Všechny články blogera

Dovolená na horách :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Utíká to jako voda a malému je už 36. týdnů :- ) Ve středu jsem byla na další kontrole u paní doktorky, která potvrdila, že malý je v pořádku a vyvíjí se tak, jak má! Tato návštěva zde byla také poslední, protože na další... Celý článek »

„Dovolená“ ve Vídni :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden opět utekl jako voda a my jsme spolu už 33. týdnů. Vzhledem k mé dovolené máme možnost se navzájem více poznat a užít se! A aby nás na to nebylo málo, chystáme se za manželem do Vídně. Manžel se na nás už moc těší! A my... Celý článek »

Zase samé oslavy :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Jak jsme se měli tento týden? V pondělí na otočku přijel do Prahy manžel, takže jsme večer společně zašli na večeři, která byla výborná. Dali jsme si nějaké francouzské speciality, a jak nám bylo dobře! Celý článek »

Oslavy a nákupy, kam se podíváš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Musím říci, že tento týden utekl jako voda. Ve středu jsme s kamarádkou a jejím synem byli na Hradčanském náměstí na koncertě České filharmonie. Potom jsme si byli sednout a popovídat si, protože jsme se poměrně dlouho neviděli. Celý článek »

Výlet do Vídně :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden uplynul jako voda a už jsme opět tu. Ve čtvrtek jsem byla objednaná na kontrolu k paní doktorce. Ta malého zkontrolovala a vše je v naprostém pořádku. Malý má už kolem kila a cca 30 cm. :) Celý článek »

Hokej a Vídeň :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Víkend je opět za námi a my jsme tu s nejnovějšími zprávami ze světa. Tentokrát z Vídně. Tento týden se nesl ve znamení hokeje. Asi tak jako každý člověk v Praze i celé ČR jsme fandili našemu českému týmu a ačkoliv to s... Celý článek »

Máme kočárek :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tak se opět týden sešel s týdnem a my jsme již ve 22. týdnu. :) Tento týden byl ve znamení vyúčtování, sportu a pokračujících oslav. : -)  Celý článek »

Pokrok nezastavíš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Uteklo to jako voda a už jsme opět tady. :) Stále se potýkám s rýmou, ale vypadá to, že by konečně mohla být na ústupu! Kéž by! Celý článek »

Je to potvrzeno - bude to chlapeček :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tento týden byl ve znamení růstu a nakupování. :) Do tohoto týdne by mi rozhodně nikdo nehádal, že jsem již ve druhé polovině čtvrtého měsíce a nyní už mi pomalu, ale jistě začíná růst bříško. :-) Není to ještě nic extra... Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené