Ten čas ale letí aneb Tento týden ve znamení koupání :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Po týdnu jsme opět tady s nejnovějšími zprávami z našeho 35. týdne. V úterý jsem byla objednaná na poslední část předporodních kurzů - kojení. Říkala jsem si, že snad ani není možné si na toto téma povídat dvě hodiny, ale laktační poradkyně mě přesvědčila o pravém opaku :- ) Její povídání bylo nejen užitečné, ale chvílemi také velmi zábavné, protože bylo prokládané příběhy ze života.

Po skončení kurzu jsem se byla informovat na matrice ohledně formulářů, které je třeba vyplnit pro případ, kdybych začala rodit ve Vídni, tak aby si to zdravotní pojišťovny mezi sebou vyřešily samy. Z matriky mě ale poslali do oddělení zahraničního pojištění, protože o tom nic nevěděli :- ( Naštěstí jsem na tomto oddělení narazila na dvě paní, které mi vše vysvětlily a řekly mi, které dokumenty/formuláře si mám kde vyřídit, aby bylo vše v pořádku :- )

V úterý odpoledne jsem se domluvila s kamarádkou, že za nimi dorazím na chatu a strávím s nimi odpoledne a večer u bazénu. Vzhledem k teplotám 38℃ ve stínu to byl jediný nápad, který bylo možné provést! A musím říci, že jsme si to moc užili.

Ve středu večer jsem byla na večeři se svým nejlepším kamarádem, který bude odlétat na dovolenou, tak mě chtěl stihnout ještě vidět 2 v 1 :-D

Ve čtvrtek večer jsem odjela ke svým rodičům na statek, abych zde strávila další (páteční) slunečný den u bazénu.

V sobotu jsme se zastavili u babičky a dědy v Kolíně na obědě a odpoledne vyrazili ke známým na chatu do Jíkve u Nymburka, kde jsme většinu času strávili v bazénu a večer jsme grilovali.

V neděli večer mě, rodiče a sestru čekalo těhotenské focení do rodinného alba :- ) Focení bylo vcelku rychlé, pohodové a určitě z toho vznikne pár hezkých fotek :- )

Uvidíme, jak bude vypadat ten další týden, ale dle předpovědi bude opět slunečno a teploty kolem 38℃, takže nějaký bazén to opět jistí... :-D


 Lucinka právě prožívá 35. týden těhotenství. Jak roste její miminko v bříšku a co se děje s ní?

 

 

16. 8. 2015Lucinka
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Všechny články blogera

Dovolená na horách :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Utíká to jako voda a malému je už 36. týdnů :- ) Ve středu jsem byla na další kontrole u paní doktorky, která potvrdila, že malý je v pořádku a vyvíjí se tak, jak má! Tato návštěva zde byla také poslední, protože na další... Celý článek »

„Dovolená“ ve Vídni :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden opět utekl jako voda a my jsme spolu už 33. týdnů. Vzhledem k mé dovolené máme možnost se navzájem více poznat a užít se! A aby nás na to nebylo málo, chystáme se za manželem do Vídně. Manžel se na nás už moc těší! A my... Celý článek »

Zase samé oslavy :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Jak jsme se měli tento týden? V pondělí na otočku přijel do Prahy manžel, takže jsme večer společně zašli na večeři, která byla výborná. Dali jsme si nějaké francouzské speciality, a jak nám bylo dobře! Celý článek »

Oslavy a nákupy, kam se podíváš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Musím říci, že tento týden utekl jako voda. Ve středu jsme s kamarádkou a jejím synem byli na Hradčanském náměstí na koncertě České filharmonie. Potom jsme si byli sednout a popovídat si, protože jsme se poměrně dlouho neviděli. Celý článek »

Výlet do Vídně :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden uplynul jako voda a už jsme opět tu. Ve čtvrtek jsem byla objednaná na kontrolu k paní doktorce. Ta malého zkontrolovala a vše je v naprostém pořádku. Malý má už kolem kila a cca 30 cm. :) Celý článek »

Hokej a Vídeň :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Víkend je opět za námi a my jsme tu s nejnovějšími zprávami ze světa. Tentokrát z Vídně. Tento týden se nesl ve znamení hokeje. Asi tak jako každý člověk v Praze i celé ČR jsme fandili našemu českému týmu a ačkoliv to s... Celý článek »

Máme kočárek :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tak se opět týden sešel s týdnem a my jsme již ve 22. týdnu. :) Tento týden byl ve znamení vyúčtování, sportu a pokračujících oslav. : -)  Celý článek »

Pokrok nezastavíš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Uteklo to jako voda a už jsme opět tady. :) Stále se potýkám s rýmou, ale vypadá to, že by konečně mohla být na ústupu! Kéž by! Celý článek »

Je to potvrzeno - bude to chlapeček :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tento týden byl ve znamení růstu a nakupování. :) Do tohoto týdne by mi rozhodně nikdo nehádal, že jsem již ve druhé polovině čtvrtého měsíce a nyní už mi pomalu, ale jistě začíná růst bříško. :-) Není to ještě nic extra... Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené