Už máme sbaleno do porodnice, malý může na svět :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Už se nám to blíží, jdeme pomalu do finále...tento týden je malému 39. týdnů :-)

Dokoupila jsem poslední věci do kufru do porodnice, protože jsem postupně přicházela na další a další položky, které v něm nesmí chybět :-) Takže teď by to již mělo být kompletní :-D

Ve čtvrtek jsem byla opět v porodnici na kontrole a monitoru. Jestli bude malý spolupracovat tak dobře ve všem, jako spolupracuje na monitoru, budeme mít nejhodnějšího chlapečka pod sluncem :-) Monitor byl za chvilku hotový a za pár minut jsem byla vyřízená i u porodní asistentky, protože je vše bez komplikací a tudíž není třeba dlouhých návštěv...

V sobotu jsme se vydali na vinobraní na Kačině. Počasí nám přálo, byl zajištěn bohatý program a ochutnávky vín se moc povedly :-) Večer jsme se přesunuli k rodičům na "chatu", kde pro nás bylo připravené pohoštění na oslavu sestřiných narozenin, takže jsme sobotu završili výbornou sladkou tečkou!

Příští týden má nastat babí léto, tak uvidíme, jak to dopadne a zda se malému už bude chtít mezi nás nebo si ještě u mě chvilku pobude :-)


Lucinka právě prožívá 39. týden těhotenství. Jak roste její miminko v bříšku a co se děje s ní?

 

 

16. 9. 2015Lucinka
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Všechny články blogera

Dovolená na horách :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Utíká to jako voda a malému je už 36. týdnů :- ) Ve středu jsem byla na další kontrole u paní doktorky, která potvrdila, že malý je v pořádku a vyvíjí se tak, jak má! Tato návštěva zde byla také poslední, protože na další... Celý článek »

„Dovolená“ ve Vídni :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden opět utekl jako voda a my jsme spolu už 33. týdnů. Vzhledem k mé dovolené máme možnost se navzájem více poznat a užít se! A aby nás na to nebylo málo, chystáme se za manželem do Vídně. Manžel se na nás už moc těší! A my... Celý článek »

Zase samé oslavy :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Jak jsme se měli tento týden? V pondělí na otočku přijel do Prahy manžel, takže jsme večer společně zašli na večeři, která byla výborná. Dali jsme si nějaké francouzské speciality, a jak nám bylo dobře! Celý článek »

Oslavy a nákupy, kam se podíváš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Musím říci, že tento týden utekl jako voda. Ve středu jsme s kamarádkou a jejím synem byli na Hradčanském náměstí na koncertě České filharmonie. Potom jsme si byli sednout a popovídat si, protože jsme se poměrně dlouho neviděli. Celý článek »

Výlet do Vídně :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden uplynul jako voda a už jsme opět tu. Ve čtvrtek jsem byla objednaná na kontrolu k paní doktorce. Ta malého zkontrolovala a vše je v naprostém pořádku. Malý má už kolem kila a cca 30 cm. :) Celý článek »

Hokej a Vídeň :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Víkend je opět za námi a my jsme tu s nejnovějšími zprávami ze světa. Tentokrát z Vídně. Tento týden se nesl ve znamení hokeje. Asi tak jako každý člověk v Praze i celé ČR jsme fandili našemu českému týmu a ačkoliv to s... Celý článek »

Máme kočárek :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tak se opět týden sešel s týdnem a my jsme již ve 22. týdnu. :) Tento týden byl ve znamení vyúčtování, sportu a pokračujících oslav. : -)  Celý článek »

Pokrok nezastavíš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Uteklo to jako voda a už jsme opět tady. :) Stále se potýkám s rýmou, ale vypadá to, že by konečně mohla být na ústupu! Kéž by! Celý článek »

Je to potvrzeno - bude to chlapeček :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tento týden byl ve znamení růstu a nakupování. :) Do tohoto týdne by mi rozhodně nikdo nehádal, že jsem již ve druhé polovině čtvrtého měsíce a nyní už mi pomalu, ale jistě začíná růst bříško. :-) Není to ještě nic extra... Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené