Výlet do Vídně :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden uplynul jako voda a už jsme opět tu. Ve čtvrtek jsem byla objednaná na kontrolu k paní doktorce. Ta malého zkontrolovala a vše je v naprostém pořádku. Malý má už kolem kila a cca 30 cm. :)

V pátek přišly výsledky kultivace moči a ta bohužel potvrdila, že z kontaminované dejvické vody tam mám stále přítomnost e-coli plus dalších bakterií a musím tedy bezpodmínečně dostat antibiotika, aby se zabránilo tomu, že se ten zánět močovými cestami přenese až na malého :-( a to by teprve byl problém! Nadšená z toho vůbec nejsem, ale chápu, že v tuto chvíli je to jediné řešení!

V pátek večer jsme s manželem a kamarádkou byli na koncertu k výročí 25. let od vzniku skupiny V.T. Marvin. : -) Koncert byl super a my si ho moc užili!

V sobotu ráno jsme vlakem vyrazili směr Vídeň, kde jsme byli na večer pozváni na oslavu manželových známých. Dopoledne jsme si zašli na výbornou zmrzlinu, uvařili si něco dobrého k jídlu a pak si šli odpočinout před večerní party. Na devátou jsme dorazili na místo činu a kolem druhé hodiny jsme najezení, napití a vytancovaní odcházeli domů.

V neděli odpoledne jsme jeli zase nazpět do Prahy, kde jsme měli na večer objednané sushi. To byla dobrota!

Tento víkend jsme si skvěle užili a já doufám, že takových víkendů bude ještě spousta! :)


 

Lucinka právě prožívá 27. týden těhotenství. Jak roste její miminko v bříšku a co se děje s ní?

 

16. 6. 2015Lucinka
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Všechny články blogera

Dovolená na horách :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Utíká to jako voda a malému je už 36. týdnů :- ) Ve středu jsem byla na další kontrole u paní doktorky, která potvrdila, že malý je v pořádku a vyvíjí se tak, jak má! Tato návštěva zde byla také poslední, protože na další... Celý článek »

„Dovolená“ ve Vídni :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden opět utekl jako voda a my jsme spolu už 33. týdnů. Vzhledem k mé dovolené máme možnost se navzájem více poznat a užít se! A aby nás na to nebylo málo, chystáme se za manželem do Vídně. Manžel se na nás už moc těší! A my... Celý článek »

Zase samé oslavy :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Jak jsme se měli tento týden? V pondělí na otočku přijel do Prahy manžel, takže jsme večer společně zašli na večeři, která byla výborná. Dali jsme si nějaké francouzské speciality, a jak nám bylo dobře! Celý článek »

Oslavy a nákupy, kam se podíváš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Musím říci, že tento týden utekl jako voda. Ve středu jsme s kamarádkou a jejím synem byli na Hradčanském náměstí na koncertě České filharmonie. Potom jsme si byli sednout a popovídat si, protože jsme se poměrně dlouho neviděli. Celý článek »

Hokej a Vídeň :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Víkend je opět za námi a my jsme tu s nejnovějšími zprávami ze světa. Tentokrát z Vídně. Tento týden se nesl ve znamení hokeje. Asi tak jako každý člověk v Praze i celé ČR jsme fandili našemu českému týmu a ačkoliv to s... Celý článek »

Máme kočárek :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tak se opět týden sešel s týdnem a my jsme již ve 22. týdnu. :) Tento týden byl ve znamení vyúčtování, sportu a pokračujících oslav. : -)  Celý článek »

Pokrok nezastavíš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Uteklo to jako voda a už jsme opět tady. :) Stále se potýkám s rýmou, ale vypadá to, že by konečně mohla být na ústupu! Kéž by! Celý článek »

Je to potvrzeno - bude to chlapeček :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tento týden byl ve znamení růstu a nakupování. :) Do tohoto týdne by mi rozhodně nikdo nehádal, že jsem již ve druhé polovině čtvrtého měsíce a nyní už mi pomalu, ale jistě začíná růst bříško. :-) Není to ještě nic extra... Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené