Výletování :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Opět jsme po týdnu tu. : -) Tento týden byl docela aktivní, co se tedy dělo?

Ve středu jsem byla domluvená s nejlepším kamarádem, že mě večer vyzvedne a půjdeme si někam sednout, popovídat si a hlavně se dobře najíst. : -) Mimo standardních věcí se samozřejmě po většinu času probíral malý a věci s ním spojené. Dostala jsem pár tipů, co, kde a za kolik pořídit. Byl to velice příjemný večer a řekla bych, že si malý po dlouhé době pochutnal na pořádném jídle, což se projeví tak, že ve chvíli, kdy k němu jídlo dorazí, začíná kopat. :-D

V pátek jsem absolvovala povinnou preventivní prohlídku u zubařky. Vše mám v pořádku a na další kontrolu mám jít až během srpna - tedy cca měsíc před porodem. :)

Manžel byl v sobotu dopoledne ve škole, tak si celá naše rodina udělala výlet do Plzně a blízkého okolí, protože počasí k tomu vyloženě vybízelo . : -) Byli na jsme na procházce s naší labradorkou City, na prohlídce zámku Nebílovy a pak na prohlídce kláštera v Plazech, kde se zároveň konal i letecký den. : -)

V pondělí se jdeme na malého podívat k panu doktorovi, tak doufám, že se pěkně ukáže! : -)

Mějte se hezky a zase za týden na viděnou :)


Lucinka právě prožívá 20. týden těhotenství. Jak roste její miminko v bříšku a co se děje s ní?

28. 4. 2015Lucinka
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Všechny články blogera

Dovolená na horách :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Utíká to jako voda a malému je už 36. týdnů :- ) Ve středu jsem byla na další kontrole u paní doktorky, která potvrdila, že malý je v pořádku a vyvíjí se tak, jak má! Tato návštěva zde byla také poslední, protože na další... Celý článek »

„Dovolená“ ve Vídni :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden opět utekl jako voda a my jsme spolu už 33. týdnů. Vzhledem k mé dovolené máme možnost se navzájem více poznat a užít se! A aby nás na to nebylo málo, chystáme se za manželem do Vídně. Manžel se na nás už moc těší! A my... Celý článek »

Zase samé oslavy :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Jak jsme se měli tento týden? V pondělí na otočku přijel do Prahy manžel, takže jsme večer společně zašli na večeři, která byla výborná. Dali jsme si nějaké francouzské speciality, a jak nám bylo dobře! Celý článek »

Oslavy a nákupy, kam se podíváš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Musím říci, že tento týden utekl jako voda. Ve středu jsme s kamarádkou a jejím synem byli na Hradčanském náměstí na koncertě České filharmonie. Potom jsme si byli sednout a popovídat si, protože jsme se poměrně dlouho neviděli. Celý článek »

Výlet do Vídně :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden uplynul jako voda a už jsme opět tu. Ve čtvrtek jsem byla objednaná na kontrolu k paní doktorce. Ta malého zkontrolovala a vše je v naprostém pořádku. Malý má už kolem kila a cca 30 cm. :) Celý článek »

Hokej a Vídeň :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Víkend je opět za námi a my jsme tu s nejnovějšími zprávami ze světa. Tentokrát z Vídně. Tento týden se nesl ve znamení hokeje. Asi tak jako každý člověk v Praze i celé ČR jsme fandili našemu českému týmu a ačkoliv to s... Celý článek »

Máme kočárek :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tak se opět týden sešel s týdnem a my jsme již ve 22. týdnu. :) Tento týden byl ve znamení vyúčtování, sportu a pokračujících oslav. : -)  Celý článek »

Pokrok nezastavíš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Uteklo to jako voda a už jsme opět tady. :) Stále se potýkám s rýmou, ale vypadá to, že by konečně mohla být na ústupu! Kéž by! Celý článek »

Je to potvrzeno - bude to chlapeček :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tento týden byl ve znamení růstu a nakupování. :) Do tohoto týdne by mi rozhodně nikdo nehádal, že jsem již ve druhé polovině čtvrtého měsíce a nyní už mi pomalu, ale jistě začíná růst bříško. :-) Není to ještě nic extra... Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené