Zase samé oslavy :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Jak jsme se měli tento týden? V pondělí na otočku přijel do Prahy manžel, takže jsme večer společně zašli na večeři, která byla výborná. Dali jsme si nějaké francouzské speciality, a jak nám bylo dobře!

V úterý jsem si udělala odpočívací večer! Začínám se snažit více odpočívat... sice mi to moc nejde, ale občas se zadaří a musím uznat, že je to super. :)

Ve středu jsme měli rozlučkový večírek s naším šéfem, který firmu prodal a nyní odchází do "pracovního důchodu". A to byl samozřejmě důvod pro pořádnou oslavu! Jídlo i pití bylo výtečné, kapela i DJ hráli skvěle a celkově se zábava rozjela tak, že se skončilo až v brzkých ranních hodinách. Takže se šlo rovnou na snídani!

Ve čtvrtek nás čekala další oslava - tentokrát kamarád slavit 35. Narozeniny, oslava probíhala v OC Nový Smíchov v Bowlingovém centru, ale vzhledem k rozlučkové oslavě jsem se zdržela pouze do půlnoci! I tak jsme si stihli výborně popovídat a zjistit, co je u koho nového.

V pátek jsem dostala lístek do skyboxu na koncert Judas Priest. To byla paráda na koncertu sedět, ale zároveň mít vše jako na dlani! Celkově se koncert dost vyvedl a já kolem půl dvanácté spokojeně odcházela domů.

V sobotu jsme měli naplánovanou další oslavu - moje maminka slavila 48. narozeniny. :) Grilovali jsme na zahradě a večer jsme se přesunuli domů, kde jsme si povídali a řešili věci ohledně porodu!

Ano, už pomalu a jistě začíná docházet i na tyto debaty. Spousta lidí/kamarádek mi říká, ať se na ty porody na youtube nedívám a ty články nečtu, ale já budu klidnější, když budu vědět, na čem jsem a co všechno mě může čekat, než být potom překvapená jako čerstvě vyvoraná myš. :D

V neděli jsme strávili na zahradě - bylo hezky, tak jsme trhali třešně přímo ze stromu, jahody, maliny, červený rybíz a potom také salát na salát. :) Odpoledne přijeli kamarádi a společně jsme si opékali buřty na ohýnku a zároveň vzpomínali, jaké to bylo dříve super a jakou to mělo neopakovatelnou atmosféru!

Tento týden byl opět velice akční a já jsem za to velice ráda! Aspoň nemám pocit, že se ze mě stává velryba, když mám toho pohybu tolik. :D


 

Lucinka právě prožívá 29. týden těhotenství. Jak roste její miminko v bříšku a co se děje s ní?

 

30. 6. 2015Lucinka
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Všechny články blogera

Dovolená na horách :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Utíká to jako voda a malému je už 36. týdnů :- ) Ve středu jsem byla na další kontrole u paní doktorky, která potvrdila, že malý je v pořádku a vyvíjí se tak, jak má! Tato návštěva zde byla také poslední, protože na další... Celý článek »

„Dovolená“ ve Vídni :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden opět utekl jako voda a my jsme spolu už 33. týdnů. Vzhledem k mé dovolené máme možnost se navzájem více poznat a užít se! A aby nás na to nebylo málo, chystáme se za manželem do Vídně. Manžel se na nás už moc těší! A my... Celý článek »

Oslavy a nákupy, kam se podíváš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Musím říci, že tento týden utekl jako voda. Ve středu jsme s kamarádkou a jejím synem byli na Hradčanském náměstí na koncertě České filharmonie. Potom jsme si byli sednout a popovídat si, protože jsme se poměrně dlouho neviděli. Celý článek »

Výlet do Vídně :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden uplynul jako voda a už jsme opět tu. Ve čtvrtek jsem byla objednaná na kontrolu k paní doktorce. Ta malého zkontrolovala a vše je v naprostém pořádku. Malý má už kolem kila a cca 30 cm. :) Celý článek »

Hokej a Vídeň :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Víkend je opět za námi a my jsme tu s nejnovějšími zprávami ze světa. Tentokrát z Vídně. Tento týden se nesl ve znamení hokeje. Asi tak jako každý člověk v Praze i celé ČR jsme fandili našemu českému týmu a ačkoliv to s... Celý článek »

Máme kočárek :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tak se opět týden sešel s týdnem a my jsme již ve 22. týdnu. :) Tento týden byl ve znamení vyúčtování, sportu a pokračujících oslav. : -)  Celý článek »

Pokrok nezastavíš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Uteklo to jako voda a už jsme opět tady. :) Stále se potýkám s rýmou, ale vypadá to, že by konečně mohla být na ústupu! Kéž by! Celý článek »

Je to potvrzeno - bude to chlapeček :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tento týden byl ve znamení růstu a nakupování. :) Do tohoto týdne by mi rozhodně nikdo nehádal, že jsem již ve druhé polovině čtvrtého měsíce a nyní už mi pomalu, ale jistě začíná růst bříško. :-) Není to ještě nic extra... Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené