Zase ta viróza a příprava na Velikonoce :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tak jsme opět po týdnu tady, tentokrát je to už náš společný 17. týden. : -)

Musím přiznat, že se tento týden relativně nic nestalo. V pondělí jsem byla s kamarádkou v divadle Metro na představení Monology vagíny. : -) Já na tom už byla, ale kamarádka byla naprosto nadšená... a pak jsme si byly sednout a popovídat. : -)

V divadle byla naplno puštěná klimatizace, což mělo skoro okamžitý účinek na můj krk. V úterý ráno jsem se probudila s příšerným bolením v krku, takže jsem ve středu ráno šla k doktorce, kam jsem byla nahlášená na pravidelnou kontrolu v těhotenství a zároveň na testy kvůli štítné žláze.

Paní doktorka mě samozřejmě nechala doma, protože to byla už třetí viróza během posledního měsíce a půl. : -( Doporučila mi používat Bioparox, který by mi měl pomoci na rýmu i na kašel, kterého jsem se do dneška nedokázala úplně zbavit.

Takže jsem si po zbytek týdne většinu času užívala v posteli, s teplým čajem a manželem, který dorazil z Vídně, a protože také přechodil chřipku, dostal neschopenku. : -) To množství filmů, jež jsme za těch pár dní zkoukli, by se dalo počítat do desítek... byl to takový filmový maraton. :-D

Ale uznávám, že to byla velice příjemná změna! : -)

Příští týden jdeme na kontrolu a doufám, že už bude vše v pořádku. : -)


 

Lucinka právě prožívá 17. týden těhotenství. Jak roste její miminko v bříšku a co se děje s ní?

8. 4. 2015Lucinka
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Všechny články blogera

Dovolená na horách :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Utíká to jako voda a malému je už 36. týdnů :- ) Ve středu jsem byla na další kontrole u paní doktorky, která potvrdila, že malý je v pořádku a vyvíjí se tak, jak má! Tato návštěva zde byla také poslední, protože na další... Celý článek »

„Dovolená“ ve Vídni :-)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden opět utekl jako voda a my jsme spolu už 33. týdnů. Vzhledem k mé dovolené máme možnost se navzájem více poznat a užít se! A aby nás na to nebylo málo, chystáme se za manželem do Vídně. Manžel se na nás už moc těší! A my... Celý článek »

Zase samé oslavy :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Jak jsme se měli tento týden? V pondělí na otočku přijel do Prahy manžel, takže jsme večer společně zašli na večeři, která byla výborná. Dali jsme si nějaké francouzské speciality, a jak nám bylo dobře! Celý článek »

Oslavy a nákupy, kam se podíváš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Musím říci, že tento týden utekl jako voda. Ve středu jsme s kamarádkou a jejím synem byli na Hradčanském náměstí na koncertě České filharmonie. Potom jsme si byli sednout a popovídat si, protože jsme se poměrně dlouho neviděli. Celý článek »

Výlet do Vídně :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Týden uplynul jako voda a už jsme opět tu. Ve čtvrtek jsem byla objednaná na kontrolu k paní doktorce. Ta malého zkontrolovala a vše je v naprostém pořádku. Malý má už kolem kila a cca 30 cm. :) Celý článek »

Hokej a Vídeň :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Víkend je opět za námi a my jsme tu s nejnovějšími zprávami ze světa. Tentokrát z Vídně. Tento týden se nesl ve znamení hokeje. Asi tak jako každý člověk v Praze i celé ČR jsme fandili našemu českému týmu a ačkoliv to s... Celý článek »

Máme kočárek :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tak se opět týden sešel s týdnem a my jsme již ve 22. týdnu. :) Tento týden byl ve znamení vyúčtování, sportu a pokračujících oslav. : -)  Celý článek »

Pokrok nezastavíš :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Uteklo to jako voda a už jsme opět tady. :) Stále se potýkám s rýmou, ale vypadá to, že by konečně mohla být na ústupu! Kéž by! Celý článek »

Je to potvrzeno - bude to chlapeček :)

LUCINČINO TĚHOTENSTVÍ Tento týden byl ve znamení růstu a nakupování. :) Do tohoto týdne by mi rozhodně nikdo nehádal, že jsem již ve druhé polovině čtvrtého měsíce a nyní už mi pomalu, ale jistě začíná růst bříško. :-) Není to ještě nic extra... Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené