Batole LIVE!

Také si někdy říkáte - jak to asi dělají v jiných rodinách? Odpověď můžete najít v projektu Batole LIVE!, kde maminky formou týdenních deníčků podávají report ze svého života s batolátkem. Více...

Batole LIVE!

Projekt Batole LIVE je pravidelným týdeníkem, ve kterém se dozvíte něco o tom, jak se žije s batoletem. Jedná se o deníkové záznamy maminek, které jednou týdně píší příspěvek, ve kterém mapují veškeré slasti a strasti spojené s péčí o miminko. Tento projekt je příležitostí podívat se, jak to... Celý článek »

Batole LIVE! (48): Pionýrák v Polsku

Evička se při zápisu do školky chovala vzorně a ještě si šla pro očkování. Helenka podnikla několik výprav a užila si atrakcí na pouti. Patrik řádil se selátky a na Velikonoce se vrátil o sto let zpátky. Celý článek »

Batole LIVE! (47): S odrážedlem na rampu!

Evička tento týden absolvovala obíhání obchodů, návštěvu u lékaře i nečekaný večírek uprostřed babince. Helenka jezdí opět do práce a po výletech, její máma stále nezná diagnózu. Patrik to zkouší s odrážedlem na skejťácké rampě. Celý článek »

Batole LIVE! (36): Práce rovná se prase

Evička se cítí velmi dospěle a nechce si hrát s mladšími dětmi. Helenka i Patrik by si moc přáli, aby konečně napadla spousta sněhu a mohli postavit pořádného sněhuláka. Helenka už navíc chodí do práce a Patrik zase tuží svaly v tělocvičně.  Celý článek »

Batole LIVE! (35): Všechny vás sežeru!

Evička si nenechá ujít příležitost vypravit svou starší ségru ráno do školy. Helenku přepadl apetit a nejlépe by všechno kolem sebe měla v bříšku. Páťu přes Vánoce vyměnili a teď metá kotrmelce jak o život. Celý článek »

Batole LIVE! (31): Mikuláš a bu bu bu

Naše batolátka si užívala mikulášské nadílky. Z Evičky se málem stala Popelka a Helenka si nenechá ujít žádný adventní koncert. A co Patrik? Poté, co snědl všechny mikulášské dobroty, si zanotoval své nejoblíbenější písničky. Celý článek »

Batole LIVE (26): Všude samé přípravy

K velkolepé oslavě dvojnarozenin se chystá Helenka, bude totiž slavit společně se svou maminkou. U Páti doma probíhají také přípravy, ovšem spíše praktického než oslavného rázu, neboť příchod nového člena rodiny se pomalu, ale jistě blíží. A... Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené