BIO jogurt Mlékárny Valašské Meziříčí

...s doporučením Kateřiny Cajthamlové...BIO jogurt Mlékárny Valašské Meziříčí se stal již druhým produktem, který svým jménem zaštítila odbornice na zdravou výživu MUDr. Kateřina Cajthamlová. Tento výrobek, který díky svému přírodnímu složení získal již řadu ocenění, působí pozitivně na zažívání a je zdraví prospěšný.

Produkty s fotografií a doporučením MUDr. Kateřiny Cajthamlové budou moci spotřebitelé najít ve vybraných obchodech od dubna 2009.

Stejně jako Acidofilní mléko byl i BIO jogurt podroben testování ze strany paní Cajthamlové, aby mohla svým jménem zaštítit jeho pozitivní účinky na lidský organismus. „Spotřebitelé, tak dostávají do rukou produkt, který chrání zažívací trakt, má regulační vliv na střevní mikroflóru a přirozenou rovnováhu organismu,“ uvádí MUDr. Kateřina Cajthamlová.

BIO jogurt bílý s obsahem živé jogurtové kultury je vyroben z mléka, které je zpracováno ve své původní tučnosti, což jen podtrhuje přírodní charakter výrobku a zvýrazňuje chuťové kvality.

Všechny suroviny použité při výrobě přírodního BIO jogurtu Mlékárny Valašské Meziříčí pocházejí z certifikovaných ekofarem.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené