Blogy

Když sex ve vztahu není to, co býval

Když se dva lidé zamilují, jsou pro sebe vším - oslovují se krásnými jmény, neustále se dotýkají, vášnivě a často se spolu milují. Postupem času se ale vášeň proměňuje v cosi hlubšího a trvalejšího. Mnoho lidí však zapomíná na to, že i sexualita... Celý článek »

Superfinále HappyFoto Baby roku 2014

V loňském roce jste deset měsíců soutěžili o nekrásnější děti měsíce. Teď před sebou máme úkol ještě náročnější a to vybrat z třiceti dětí, které se v jednotlivých kolech umístily na prvních třech místech to nejkrásnější, které se stane Baby roku... Celý článek »

Nejkrásnější Šípkové Růženky

Princezna, která měla po píchnutí trnem spát až do konce věků, se stala pohádkovým symbolem spánku a nevinnosti. A my jsme v měsíci dubnu hledali ty nejkrásnější spáče z dětské říše a bez diskriminace mužského pohlaví. Nakonec ale porota rozhodla,... Celý článek »

Seznamte se s Happy Babies

V březnovém kole soutěže HappyFoto Baby roku se hledalo nejšťastnější dítě. A protože děti v láskyplné péči rodičů šťastné jsou, sešlo se opravdu velké množství fotografií. O to těžší práci měla porota. Podívejte se, kdo to u ní nakonec vyhrál.  Celý článek »

Nejkrásnější zimní děti!

V únoru odstartoval nový již pátý ročník soutěže HappyFoto Baby roku 2014. Únorové téma bylo prvním a posledním zimním tématem s příhodným názvem Dítě v zimě. Do soutěže se tak přihlásilo velké množství stavěčů sněhuláků, sáňkařů, bobistů, zkrátka... Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené