Boby Zipfy – dárek, co vyčnívá z řady!

Konečně boby nejen pro děti, ale i pro puberťáka nebo partnera v krizi středního věku. Na carvingových bobech ZIPFY se dá zatáčet i skákat! Konečně boby nejen pro děti, ale i pro puberťáka nebo partnera v krizi středního věku. Na carvingových bobech ZIPFY se dá zatáčet i skákat!
Těžko najdete jiné boby s tolika prestižními oceněními. Také v Česku si hned po svém uvedení na trh odnesly hlavní cenu z pražského veletrhu For Toys 2012. Carvingové boby Zipfy se ve světě staly skutečným hitem - za posledních 5 let jsou to nejprodávanější boby na Amazon.com. Jezdí na nich děti, řádí na nich teenageři a také dospělí, kterým nechybí smysl pro humor. Proč jsou tak oblíbené? 

Důvodů je hned několik: pro tento nový zimní sport toho moc nepotřebujete - žádné instruktory, žádné drahé vybavení, žádné speciální tratě, dokonce ani vleky ne. Zábava je ovšem zaručená. 

Jsou velmi pevné, lehké a snadno se nosí. Pod kopcem si je jednoduše přehodíte přes rameno nebo je za sebou táhnete na „vodítku“. A vydrží toho opravdu hodně: model Zipfy CLASSIC (určený všem bobařům od 6 do 106 let) unese až 113 kg

Jejich největší výhodou je ovšem to, že se skvěle řídí. Díky nízko položenému těžišti a profilované skluznici na nich jezdec carvuje pouhým náklonem do zatáčky – přenese váhu na stranu, rukou se dotýká svahu, přičemž se druhou rukou přidržuje charakteristického „kniplu“. 

Jízda na bobech Zipfy je zároveň nejbezpečnějším sjezdovým sportem. Brzdí se jednoduše nohama. Chcete-li zastavit, přitáhnete „knipl“, zakloníte se a zadní část bobů zaboříte do sněhu. Sedíte kousek nad zemí, takže nemusíte mít obavy z nějakých krkolomných pádů. Proti střetu s překážkou vás ochrání vaše vlastní natažené nohy. 

Zipfy jsou v podstatě moderní verzí lopaty, kterou dříve používali dělníci v Alpách, aby se po náročném dni dostali rychle zpátky do údolí. Dopřejte si podobný zážitek - posaďte se na sedák, uchopte „knipl“, natáhněte nohy a jede se! 

Podívejte se na videu, jak se na nich dá řádit!

Americký výrobce myslí na malé bobaříky od 3 do 6 let, ale i na opravdové "bobaře - srdcaře", pro které připravil speciální edici ve stylu Kokosy na sněhu. Je totiž hrdým sponzorem jamajského bobového olympijského teamu. 

Zipfy lze pořídit za velmi příjemnou cenu – předškolácká verze stojí 599 Kč, dospělácká 799 Kč. Více fotek a vtipných videí najdete na www.zipfy.cz

 

 

 

17. 12. 2012 |
Komerční prezentace

Naposledy navštívené