Bojíte se porodu?

NEPROŠVIHNĚTE Porod bylo naše téma celého minulého týdne. V článcích Chci dobrý porod. Jak na to? anebo Už máte porodní plán? vám přinášíme užitečné rady a postřehy, jak se na porod co nejlépe připravit.

Články, stejně tak jako příspěvek Rodiči se nerodíme, rodiči se stáváme, jsou zároveň pozvánkou na Světový týden respektu k porodu, který se bude koná od 17. do 23. května v Praze, v kině na Perštýně.
Babyweb je mediálním partnerem celé akce a proto můžete na ni naším prostřednictvím získat i vstupenky. Stačí napsat pár slov o vlastních zážitcích z porodu - šance vyhrát je téměř stoprocentní.

Povídejme si

Jako každý čtvrtek i tento týden se nám naše těhulka Petra svěřuje se svými aktuálními pocity nastávající maminky v projektu Těhulka LIVE!. Diskutovat o všem, co vás zajímá, můžete v našem diskusním fóru anebo můžete Petře rovnou napsat e-mail.
Dnes v pátek se nám svěřuje čerstvá maminka Iva se svými radostmi i starostmi s malým Josífkem a dvouletou Stázinkou. Stejně jako Petra také Iva se těší na vaše e-maily a je zvědavá na vaše diskusní příspěvky.

Jak zhubnout

Podobně jako trápení s čerstvým miminkem zaskočí mnohé maminky i nadbytečná kila, která se jich i při tom fofru, který zažívají, stále drží. Příběh maminky, která likviduje rovných 40 kilo nabraných v těhotenství, je jistě povzbuzením pro ty, které by to nejraději vzdaly.
Příběh nás inspiroval k výzvě – maminky, pište nám, jak jste se zbavovaly svých poporodních kil. Na autorky zveřejněných příběhů čekají milé dárky.

A pro vás, které se maminkami právě stáváte, jsme připravili důležitý článek Těhotenská průkazka.
Hned v pondělí se pak v rozhovoru s psycholožkou Tamarou Cenkovou zamyslíme nad rozdílností mužského a ženského světa.
Od úterý se budeme věnovat trápení s neplodností.

A pokud hledáte práci, možná právě pro vás máme tip.

Vaše redakce

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené