Chci dítě

Příchod miminka s sebou přináší mnoho změn. Vlastně se nám změní celý život. Veškeré události s námi bude prožívat ještě jeden další človíček. Velmi brzy přijdou první krůčky i slůvka a než se nadějeme, povedeme našeho drobečka do první třídy. Tomu všemu ale předchází jedno velmi důležité období. Čas, kdy miminko začínáme teprve plánovat a na těhotenství se připravovat…
foto: archiv firem

Plánování miminka je pro nás velkým mezníkem, chvílí, kdy se rozhodneme, že už přišel čas přivést na svět nový život. Rozhodnutí, že jsme připraveni vzdát se části své svobody a věnovat své Já utváření nové osobnosti a sdílení všech momentů, těch veselých i smutných. Okamžik, kdy jsme připravené stát se matkou i přes ty šeptající hlasy v naší mysli, které nás nutí pochybovat.

Období, kdy se o miminko snažíme, nemusí být vůbec jednoduché. Některá z nás se raduje z pozitivního těhotenského testu ihned, jiná čeká měsíce i roky. Ne vždy to jde podle plánu, ale základem úspěchu je být připravená.

Mějte přehled s Chci dítě

Staňte se součástí Chci dítě a mějte přehled o svém plánování. Projekt Chci dítě je připraven právě pro všechny plánující ženy, a tak se můžete zapojit i vy! V čekárnách vašich doktorů jsou k dispozici plakáty a důležité informace. Nezapomeňte požádat vašeho doktora o speciální průkazku. Do této Průkazky prekoncepční péče si můžete průběžně zaznamenávat váš cyklus, což může vašemu doktorovi velmi pomoct právě ve chvíli, kdy se mu s plánováním svěříte. Navíc se v průkazce dočtete i desatero užitečných rad pro budoucí maminky.

Chci dítě

Zapojte se do projektu a získejte mnoho cenných informací, které by měla znát každá žena plánující těhotenství. Navíc si uděláte jasno v tom, co vaše tělo v těchto měsících potřebuje a na co se připravit. Přehled budete mít i díky pravidelnému zapisování do Průkazky prekoncepční péče. A to není jediné, na co se můžete těšit! Více informací se dočtete na našem webu, ve speciální sekci Chci dítě. Udělejte správný krok a buďte připravená včas!

31. 3. 2016 |
Komerční prezentace

Naposledy navštívené