Dermacol Enja

Každá žena se trápí nějakými nedokonalostmi svého těla, ale pravdou je, že každá žena je krásná tak, jak se cítí, a jak jí její sebevědomí dovolí. DERMACOL ENJA je řada určená ženám. Pomáhá formovat ženské křivky a zeštíhlit problematické partie, zpevňovat pokožku, zabraňovat vzniku strií a odbourávat celulitidu. DERMACOL ENJA umí řešit každý z těchto čtyř nedostatků, které ženy trápí.

ZEŠTÍHLENÍ

Bříško, boky, stehna. Problémové partie, kde se nejčastěji usazují tukové buňky. Podle typu postavy řešíme faldíky na břiše, bochánky na bocích nebo tlustá stehna. DERMACOL ENJA řeší jednotlivé problémy účinně a rychle, takže do jednoho měsíce zaznamenáte zeštíhlení problematických partií.

CELULITIDA

Pomerančová kůže trápí i štíhlé ženy. Způsobuje ji životní styl, špatná životospráva a ukládání toxických látek v tukových buňkách v oblasti zadečku, stehen, ale někdy i na pažích. Přípravky DERMACOL ENJA určené k boji proti celulitidě jsou efektní, odbourávají celulitidu a vyhlazují pokožku.

ZPEVNĚNÍ

Povadlá pokožka působí unaveně a staře. Ztráta hydratace a pružnosti je viditelná zvláště v oblasti dekoltu a poprsí. Přípravky na zpevnění z řady DERMACOL ENJA pokožku zpevňují, dodávají jí hydrataci a potřebnou pružnost.

STRIE

Růžové, modré nebo stříbrné pajizévky v kůži vznikají narušením, popraskáním elastických vláken pod povrchem kůže. Na kůži se objeví většinou v době, kdy prodělává výraznější změny (je náhle extrémně napínána), tedy v těhotenství, při dramatickém nabírání na váze nebo při rychlém růstu v dospívání. Strie se rády usídlují na břiše, bocích, stehnech, prsou a bedrech. Zásadní prevence proti vzniku strií je pravidelné ošetřování masážním balzámem Enja Balsam, v těhotenství alespoň 2x denně.

Více informací o značce Dermacol naleznete na www.dermacol.cz

Komentáře k článku
Počet komentářů: 1
Obrázek uživatele Dupinka
Dupinka

V těhotenství jsem mazala opravdu poctivě. Od čtvrtého měsíce, kdy mi břicho ještě nerostlo, alespoň 2x denně. I tak se mi několik strií udělalo na bocích. Vyzkoušela jsem několik přípravků, které mi doporučily kamarádky nebo v lékárně. Když jsem byla těhotná, na trhu ještě nebyl Bepanthen Krém proti striím. Protože s výrobky od Bepanthenu mám vynikající zkušenosti, při příštím těhotenství ho určitě vyzkouším. Kamarádka, která je teď těhotná si ho moc pochvaluje. Pokožku zanechává vláčnou, dobře se roztírá. Svým složením napomáhá vzniku kolagenových a elastinových vláken v pokožce. 

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené