Babyweb.cz

Kategorie Témata Příspěvků Poslední
2 témat
17 příspěvků Poslední od Ytagom
26. Únor 2013
Zde můžete vkládat své náměty, připomínky a nápady k fungování a vzhledu nového Babyweb.cz. Za všechny inspirující podněty děkujeme.
1 témat
28 příspěvků Poslední od Wilbur
17. Duben 2014
1 témat
31 příspěvků Poslední od Uživatelka Baby...
27. Leden 2015
2 témat
6 příspěvků Poslední od Šípěnka
13. Duben 2015
21 témat
99 příspěvků Poslední od Uživatelka Baby...
24. Říjen 2012
6 témat
744 příspěvků Poslední od Ytagom
23. Březen 2015
1 témat
19 příspěvků Poslední od Uživatelka Baby...
15. Duben 2013
3 témat
76 příspěvků Poslední od Uživatelka Baby...
21. Říjen 2013
103 témat
264 příspěvků Poslední od Uživatelka Baby...
6. Leden 2013
7 témat
1292 příspěvků Poslední od Uživatelka Baby...
29. Červen 2016
2 témat
2 příspěvků Poslední od Administrátor BW
23. Říjen 2012
2 témat
2 příspěvků Poslední od Administrátor BW
23. Říjen 2012
12 témat
15 příspěvků Poslední od Luděk
24. Říjen 2012
3 témat
142 příspěvků Poslední od Marmla
24. Říjen 2012
0 témat
0 příspěvků Poslední není
0 témat
0 příspěvků Poslední není
1 témat
168 příspěvků Poslední od KLUB Těhulek - Petra
24. Říjen 2012
0 témat
0 příspěvků Poslední není
1 témat
152 příspěvků Poslední od Uživatelka Baby...
24. Říjen 2012
2 témat
24 příspěvků Poslední od Batole LIVE! He...
24. Říjen 2012
0 témat
0 příspěvků Poslední není

Nejnovější články

 • Miminko nechce pít

  Přijímání potravy patří mezi základní potřeby vyvíjejícího se dětského organismu. V raném dětství je však krmení mnohdy spojeno s různými obtížemi. Náhlá odchylka od normálního průběhu krmení může signalizovat počínající akutní onemocnění dítěte.... Celý článek »
 • Kdy navštívit genetika?

  K zubaři chodíme dvakrát za rok, do ordinace genetika se dostaneme třeba jen jednou za život. Máme se doporučení k návštěvě této odborné a trošku tajemné ordinace obávat? Na co se při návštěvě připravit a jak takové vyšetření vypadá? A kdy je... Celý článek »
 • Homeopatická domácí lékárnička

  Máte-li doma malé dítě, potřebujete dobře vybavenou domácí lékárničku. Jste-li příznivci přírodní či alternativní medicíny, jistě jste si oblíbili homeopatika pro jejich jemné působení na dětský organismus. Připravili jsme pro vás užitečný seznam... Celý článek »
 • Miminko úplně hoří! Co teď?

  Nejprve je nutné si říci, že horečka není nemoc. Jedná se o reakci organismu, a to buď na onemocnění, či okolní vlivy. Normální tělesná teplota se u dětí pohybuje od 36,5 do 37 °C a navíc během dne přirozeně kolísá – ráno bývá nejnižší, večer zase... Celý článek »
 • Kojení a jeho vliv na zoubky dítěte

  Věděli jste, že kojení se významně podílí na správném vývoji ústní dutiny, čelisti a zubních oblouků dítěte? Při každém kojení totiž, bez ohledu na to, zda dítě pije nebo saje bez pití, pohybuje svaly, které roztahují zubní oblouk do správného... Celý článek »
 • Jak na zácpu v těhotenství?

  Není to zrovna populární konverzační téma, ale skutečnost je taková, že přibližně každá druhá těhotná žena se potýká zácpou. Obtížnější vyprazdňování znepříjemňuje těhulce život a kromě toho způsobuje vznik, případně zhoršení potíží s hemoroidy.... Celý článek »
 • Léčivé doteky aneb Tajemství masáží

  Doteky rukou jsou jednou ze základních forem lidské komunikace. Uvědomujeme si zřetelně svoje tělo, jeho bolavá místa a slabiny, necháme se s důvěrou ošetřovat jinou osobou a jsme při tom hluboko ponořeni do svého nitra. Masáž je jedním z... Celý článek »
 • Horká koupel v těhotenství

  VÁŠ DOTAZ Jsem v 9. týdnu těhotenství a náhodou jsem se dozvěděla, že nejsou vhodné horké koupele, protože mohou poškodit plod. Jsem z toho v šoku, protože jsem zvyklá si dávat ob den nebo dva horkou koupel a tohle jsem vůbec netušila. Zkoumala... Celý článek »
 • Výživa dětí a prevence dětské obezity

  V Evropě je v současné době každé páté dítě obézní nebo má nadváhu. U těchto dětí je vyšší riziko civilizačních chorob, jako jsou nemoci srdce a cév nebo diabetes 2. typu. To, zda budeme mít nadváhu, určují do jisté míry geny, větší část ale... Celý článek »
 • Léčba kočkou aneb Felinoterapie

  Ano, i kočkou, tedy pomocí její společnosti, se dá léčit. Felinoterapie je v České republice takřka neznámým pojmem, vytlačovaným do pozadí známější a náročnější hipoterapií a canisterapií. Jistě, psi jsou nejčastějšími pomocníky člověka, přínos... Celý článek »
Prihlásit se k odběru RSS - Babyweb.cz

Naposledy navštívené