Zkušenosti s pracími prostředky

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Zkušenosti s pracími prostředky

Jaké máte zkušenosti s kvalitou pracích prostředků? Používáte stále stejný prací prostředek nebo experimentujete?

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Šípěnka
Šípěnka

Já s pracíma práškama pro děti taky nerada experimentuji, takže celé 4 roky, co je dcera na světě, peru buď v prášku Batole nebo Lovela. A zhruba do půl roku jsem taky všechno máchala dvakrát. :-)

Obrázek uživatele Odborník společnosti Henkel
Odborník společ...

Vážená paní Blanko,
jistě nic nezkazíte, pokud budete vícekrát máchat. Pokud ale ráda ušetříte za vodu, nebojte se používat speciální sensitivní prostředky pro praní prádla celé rodiny. Tyto prostředky jsou nejenom šetrné vůči Vaší pokožce i pokožce Vašeho dítěte, ale zároveň mají vynikající prací schopnosti stejně jako prací prášky „ pro dospělé“. Z našich výrobků mohu doporučit právě Persil Sensitive. Pokud budete mít další dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Slyšela jsem, mohu prát dítěti prádlo ve stejném prostředku jako pro dospělé jen jej pak musím více vymáchat, teď mě zajímá jestli je to pravda? Protože mít speciální prostředek na praní pro dítě, který nepere tak dobře, tak v něm budu prát jen dětské věci, jenže těch není tolik, aby naplnili pračku, jen výjimečně by pračku naplnili, tedy většinou by se muselo prát ručně, oblečení je na 40, osušky a povlečení na 60. Ráda bych oblečení prala dohromady, aby to udělala pračka a dětským věcem zadám, pak ještě jedno máchání.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Já se experimentů bojím, protože moje Maruška má citlivou pokožku. Z rad mojí maminky, když se narodila malá ,si pamatuji, že mám prádlo vícekrát máchat. A mám pocit, že to pomáhá.

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené