Naše školka

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Naše školka

My máme dětí pět a čekáme šesté.Pokaždé jsme vybírali jména jinak.
Prvorozenému jsme dali jméno Honzík.To jméno se nám líbilo oběma.
Jméno pro druhého mělo být po nám ,takže bud Kateřina nebo Josef.Narodila se holčička takže to byla Katuška.
Třetí jméno,tedy to holčičí,protože Pepíčka jsme zvolili znova ,jsme vybírali podle místa kde jsme bydleli.Bylo to uprostřed lesa ,kde byl jen kostelík sv.Barbory.Narodila se nám Barborka.
Čtvrté jméno -věděli jsme ,že to bude kluk takže konečně vytoužený Josífek po tatínkovi.
Páté jméno -dětátko se mělo narodit přesně v den ,kdy prababička měla mít 85.narozeniny.Chtěli jsme jí tedy dát dárek a miminko pojmenovat po ní.Anna. Anička se sice narodila,lae až dset dní po babiččiných narozeninách.
A poslední šesté jméno- to už jsme pomalu neměli z čeho vybírat.Tak jsem vybrala klučičí jméno podle mého pana gynekologa Pavlík a jméno pro holčičku vybíral zase manžel Otylka.Co to bude zatím nevíme.

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Nejde se mi přihlásit .... registrovala jsem se. Tak nevím. jana.fulierova@centrum.cz

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Při mém těhotenství jsem se nechala překvapit, jaký uzlíček pod srdíčkem nosím. Jméno pro chlapečka bylo už od začátku jasné. Antonín, po pradědečkách, kteří se jmenovali náhodou stejně. Jméno pro holčičku bylo těžší, měla jsem velký seznam a nevěděla, které by se nejlépe hodilo. Přítel v tu dobu jezdil pracovat na Slovensko, tak jsem mu řekla, ať přiveze slovenský kalendář. Zalíbilo se mi tam jméno Dorotka. Už ani nevím, který den to byl ve slovenském kalendáři. Ale pak jsem ho objevila i v českém kalendáři, kde se slaví 26.2. Byla jsem mila překvapena, i když jsem si toho předtím vůbec nevšimla. A to jsem ho měla prolistovaný snad tak dvacekrát... Ze začátku si dělali známí srandu, že je to malá Máchalka, ale já jim odvětila, že ne, že je Petříčková. Teď už to nikdo neříká. Tak uvidíme co nás čeká ve školce, škole, ...

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené