Pavlíček po zesnulém dědovi

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Administrátor BW
Administrátor BW
Pavlíček po zesnulém dědovi

Když mi bylo devět let, umřel mi tatínek. Již v té době jsem se rozhodla, že pokud budu mít jednou chlapečka, bude to Pavel po dědovi. Na tom jsem si trvala. Osud tomu asi tak chtěl, ale můj manžel se jmenuje také Pavel a jeho tatínek také:) . Vím, že to takhle vypadá, jak rodinná tradice, ale jsem ráda, že to takhle dopadlo a já mám svého Pavlíčka.
P.S. A aby tomu nebylo málo, tak já jsem Pavlína...

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Nevím do jaké míry jméno ovlivňuje život,ale jsem přesvědčena,že důležitou roli určitě hraje.Ale pravda je i taková,že nakonec je každé jméno hezké,když se hezky vysloví.
S manželem jsme vybírali a hledali jméno pro naše dítko opravdu poctivě.Nakupili jsme všechna možná i nemožná jména na jednu hromadu a pak začali třídit.Někdy diskuse přecházela skoro v hádku,ale nakonec jsme společnými silami vyloučili ta jména,která zní jako když řinčí stará pračka nebo šislá stará duše u kola,nebo ta,která u obou na první poslech vzbudila hrůzu a děs.
Ale jmen,která zůstávala bylo ještě pořád hodně.Tak jsme přešli k dalšímu kroku,vyloučili všechna jména našich bývalých lásek,jména co máme spojená s hysterickou učitelkou či protivným kolegou v práci,jména co už použili příbuzní,sousedi,kamarádky a jména u kterých jsme našli podobně scela zásadní důvod.
V tuto chvíli už nám zbývá opravdu jen cca desítka jmen.A tak hledáme významy a původ jmen,až nakonec se jako zázrakem vyloupne-jméno.Jméno,které bude naši dcerku či syna provázet od okamžiku zrození po celý život.
Jen doufám,že to bude do 30.6.2010,kdy mám termín porodu.
Každopádně mějte své jméno rádi a mějte se krásně.......:)

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené