Hlídání dětí

Úvodní příspěvek tématu

Obrázek uživatele Misička Malá
Misička Malá
Hlídání dětí

Maminky, co myslíte, hlídání přes agenturu nebo si mám dát inzerát? Budu se vracet do práce a potřebuji  sem tam hlídání :) Děkuji!

Nejnovější příspěvky

Obrázek uživatele Misička Malá
Misička Malá

Moc děkuji za reakce! Mrknu na to :)

Obrázek uživatele lucik.lucik
lucik.lucik

Rozhdoně jsem proti agentuře!!! Jako jo, asi se na ně můžeš spolehnout, ale jsou zbytečně drazi! Taky jsem začala používat babysitting.today a nikdy jsem s holkama neměla problem, naopak, jsou velmi milé a ochotné :) Takže rozhodně doporučuju :)

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Já určitě nedporučuji agenturu. Jsou zbytečně drahé a většinou se ani nepřizpůsobí. Já taky používám aplikaci babysitting.today, která mi naprosto vyhovuje! Vyhledá slečnu v mém okolí se kterou se domluvím a je to :) Důležité ale je, aby o této službě vědělo co nejvíce lidí, protože maminky slečny hodnotí a toto hodnocení je pak důležité pro nás ostatní :) Mrni pro info www.babysitting.today ;)

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Ahoj! Já jsem teď řešila podobnou situaci a nakonec jsem se rozhodla hledat na netu. Agenturu jsem nechtěla, je dost drahá, ale narazila jsem na stránku http://www.babysitting.today a jsem za ni moc ráda, protože jsem tam našla slečnu, která nám bude chodit hlídat pravidlne, tak se zkus mrknout :)

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené